Buurderij van

Court-Saint-Etienne - La Ruche à Court

Eric & Anne Sophie Baltes
Buurderij-Verantwoordelijke

De Boeren

Altitude 150
Raphael Noel
Plaats
Chaumont-Gistoux
Beroepen
Geitenhouder, Kaasverfijner
Aux Saveurs Gourmandes
Guy Hendrickx
Plaats
Gembloux
Beroepen
Vishandelaar, Traiteur
Bières de Court
Alexandre Degrijse
Plaats
Court-Saint-Etienne
Beroep
Brouwer
Boeren & Buren / La Ruche qui dit Oui!
Boeren & Buren / La Ruche Qui Dit Oui!
Plaats
Brussel
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Boulangerie Gossiaux Pierre sprl
Pierre Gossiaux
Plaats
Genappe
Beroep
Bakker/Banketbakker
Brasserie de l'Orne
Jean Cayron
Plaats
Mont-Saint-Guibert
Beroep
Brouwer
BVBA D'Haene Vanlede
Frederik Dhaene
Plaats
Moorsele
Beroep
Paddenstoelenkweker
Cafés J.J. Looze SPRL
Sylvie Looze
Plaats
Feluy
Beroep
Koffiebrander
CHAMPAGNE DAVERDON
Sebastien Daverdon
Plaats
Romery
Beroep
Wijnbouwer
Chocolate Temptation
Marie Zagaglia
Plaats
Wavre
Beroepen
Chocolatier, IJsmaker
Cookies Etc sprl
Gérard Dekeuleneer
Plaats
Ecaussinnes
Beroep
Banketbakkerij
DISTRI-SC
Serge Choquet
Plaats
Wavre
Beroep
Confituurmaker
Domaine du Chapitre
Annie Hautier Demarbaix
Plaats
Baulers
Beroep
Wijnbouwer
ELANDd
Muriel Vanderbeek Denamur
Plaats
Limelette
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
ETHIQUABLE BENELUX
Ethiquable Benelux
Plaats
Waremme
Beroep
Fairtrade handelaar
Ferme de l'Espinette
Oscar Et Claire Ghaye
Plaats
Tourinnes-la-Grosse
Beroep
Graanverbouwer
Ferme de la Chapelette
Luc Gérard
Plaats
Frasnes-lez-Gosselies
Beroep
Groentekweker
ferme du Warchais
Christine Lequi
Plaats
Villers-Perwin
Beroepen
Zuivelproducent, Zoogkoeienhouder
FooDGooD
Gaelle Raskin
Plaats
Sint-Joris-Weert
Beroepen
Banketbakker, Confituurmaker, Inmaker, Stroopfabrikant
frOui
Laurent Serrier
Plaats
Auderghem
Beroep
Producent van fruitsappen en dranken
FruitCollect
Maxime Niego
Plaats
Saint-Josse-ten-Noode
Beroep
Producent van fruitsappen en dranken
HIGH FIVE - specialty coffee roastery
Lucas & Bruno Dellisanti
Plaats
Louvain-la-Neuve
Beroep
Koffiebrander
Jean-Nicolas Arnould
Arnould Jean-nicolas
Plaats
Ottignies
Beroep
Imker
Jimmy's Garden
Jimmy Coeckelberghs
Plaats
Overijse
Beroep
Tuinbouwer
La Chèvrerie du Cadeau
Alain Philippon
Plaats
Buzet
Beroepen
Geitenhouder, Melkkoeienhouder, Melkschapenhouder
LAB 04
Jean-françois Aufort
Plaats
Hannut
Beroep
Brouwer
Le Roi du Cuberdon
Davide Rosato
Plaats
Saint-Nicolas
Beroep
Banketbakker
Les Glaces d'Ophélie de la Ferme d'Agnissart
Ophelie Vermeiren
Plaats
Baisy-Thy
Beroep
IJsmaker
Les Légumes du Pusse
Laurent Goies
Plaats
Céroux-Mousty
Beroep
Groentekweker
Les Saveurs au Naturel - Boucherie Vanden Bossche
Famille Vanden Bossche
Plaats
Lillois-Witterzée
Beroepen
Slager, Varkensslager, Traiteur
LiliSoup
Lionelle Francart
Plaats
Ottignies
Beroep
Traiteur
Magic-K sprl
Karine Magic-k
Plaats
Anzegem
Beroepen
Restauranthouder, Traiteur
Maloé sprl
Didier Campos
Plaats
Wavre
Beroep
Traiteur
NATURAWASH Lessive Solidaire a.s.b.l.
Yves Louis
Plaats
Pont-à-Celles
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Pastificio Scatigna
Vincenzo Scatigna
Plaats
Waterloo
Beroep
Producent van ambachtelijke pasta
Pepe Empanadas " Saveurs d'Argentine"
Aldana Satta
Plaats
Wavre
Beroep
Traiteur
Petit Kaiyou
Kai Company
Plaats
Lasne
Beroepen
Restauranthouder, Traiteur
PINTAFISH
Jan Versteden
Plaats
Tielt-Winge
Beroep
Vishandelaar
Ruyloft
Patrick Ruyloft
Plaats
Velm
Beroep
Tuinbouwer
Saperlipop
Sébastien Abrams
Plaats
La Hulpe
Beroep
IJsmaker
Simplytea PASCAL DRUART
Pascal Druart
Plaats
Sart-Dames-Avelines
Beroep
Fruitteler
Sirop Nature (fleurs de Sureau)
André Ballieu
Plaats
Hennuyères
Beroep
Stroopfabrikant
Un Monde De Bois
Sébastien Morlain
Plaats
La Bouteille
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Une autre époque
Sébastien Devos
Plaats
Baisy-Thy
Beroep
Traiteur
WELLnutrifood
André De Woot
Plaats
Waterloo
Beroepen
Confituurmaker, Fruitteler, Fairtrade handelaar, Thee fabrikant
Wild&Run
Anne-christine Gouder
Plaats
Céroux-Mousty
Beroep
Banketbakker