Buurderij van

Ixelles - Ixelles Garage à Manger

Mehdi Sefrioui
Buurderij-Verantwoordelijke

De Boeren

A la belge
Henri Van Den Berg
Plaats
Embourg
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
A la ferme en ville
Louis Bidoul
Plaats
Dion-Valmont
Beroep
Zoogkoeienhouder
Altitude 150
Raphael Noel
Plaats
Chaumont-Gistoux
Beroepen
Geitenhouder, Kaasverfijner
ApéReiff SRL
Guy Reiff
Plaats
Rebecq
Beroep
Wijnbouwer
Aux Saveurs Gourmandes
Guy Hendrickx
Plaats
Gembloux
Beroepen
Vishandelaar, Traiteur
BARAT
Remy Barat
Plaats
Uccle
Beroepen
Bakker/Banketbakker, Kaasverfijner
Beau Bouleau
Brieuc De Thier
Plaats
Ixelles
Beroep
Producent van fruitsappen en dranken
BIGH Bruxelles - Ferme aquaponique
Bigh Brussels Aquaponic Farm
Plaats
Anderlecht
Beroep
Stadslandbouwer
Boeren & Buren / La Ruche qui dit Oui!
Boeren & Buren / La Ruche Qui Dit Oui!
Plaats
Brussel
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Boucherie Alain
Anthony Perwez
Plaats
Genval
Beroep
Slager
Brewksel
Julien Romain
Plaats
Waterloo
Beroep
Brouwer
Brussels Kvas
Nataliia Velikanova
Plaats
Evere
Beroepen
Brouwer, Producent van fruitsappen en dranken
BVBA D'Haene Vanlede
Frederik Dhaene
Plaats
Moorsele
Beroep
Paddenstoelenkweker
Cafés J.J. Looze SPRL
Sylvie Looze
Plaats
Feluy
Beroep
Koffiebrander
Caroline's kitchen
Caroline Blondé
Plaats
La Hulpe
Beroep
Traiteur
CHAMPAGNE DAVERDON
Sebastien Daverdon
Plaats
Romery
Beroep
Wijnbouwer
Conserverie artisanale Kerbriant
Marc Le Gal
Plaats
Douarnenez
Beroep
Inmaker
Coprosain - Groupement de producteurs
Coprosain - Groupement De Producteurs
Plaats
Ath
Beroepen
Slager, Varkensslager, Traiteur, Poelier
Côte à l'os
Thierry Depuydt
Plaats
Péruwelz
Beroepen
Slager, Varkensslager, Traiteur
DISTRI-SC
Serge Choquet
Plaats
Wavre
Beroep
Confituurmaker
Domaine du Chapitre
Annie Hautier Demarbaix
Plaats
Baulers
Beroep
Wijnbouwer
ETHIQUABLE BENELUX
Ethiquable Benelux
Plaats
Waremme
Beroep
Fairtrade handelaar
EUGENE Chocolatier
Eugenie Gillot
Plaats
Sint-Lambrechts-Woluwe
Beroep
Chocolatier
Ferme Bio Dour
Bernard Et Sylvia Brouckaert-liénard
Plaats
Dour
Beroepen
Graanverbouwer, Zoogkoeienhouder, Melkkoeienhouder, Kippenhouder, Groentekweker
Ferme d'Aubâye
Xavier Gruselle
Plaats
Meux
Beroepen
Slager, Varkensslager
ferme du Warchais
Christine Lequi
Plaats
Villers-Perwin
Beroepen
Zuivelproducent, Zoogkoeienhouder
FERME LAUTE
Victorien Laute
Plaats
Braine-le-Comte
Beroepen
Fruitteler, Melkkoeienhouder, Kippenhouder, Tuinbouwer, Groentekweker
Fromagerie du Plateau
Inès Spirlet
Plaats
Herve
Beroep
Kaasverfijner
frOui
Laurent Serrier
Plaats
Auderghem
Beroep
Producent van fruitsappen en dranken
FruitCollect
Maxime Niego
Plaats
Saint-Josse-ten-Noode
Beroep
Producent van fruitsappen en dranken
Home Made Alara
Aurélie Jérôme
Plaats
Harchies
Beroepen
Fruitteler, Zeepfabrikant, Fabrikant van natuurlijke cosmetica, Fairtrade handelaar, Thee fabrikant
Hopla Geiss Bakery
Nicolas Scheidt
Plaats
Saint-Gilles
Beroep
Bakker/Banketbakker
INDI BV
Pierre Indekeu
Plaats
Forest
Beroep
Producent van fruitsappen en dranken
Jimmy's Garden
Jimmy Coeckelberghs
Plaats
Overijse
Beroep
Tuinbouwer
L'Annexe Brasserie & Fermenterie
Grégoire Berthon
Plaats
Sint-Gillis
Beroepen
Brouwer, Producent van fruitsappen en dranken
La Boule
Vincent De Troy
Plaats
Saint-Gilles
Beroep
Bakker/Banketbakker
La Ferme de Cantraine
Laurent Sacré
Plaats
Mignault
Beroepen
IJsmaker, Melkkoeienhouder, Kaasverfijner
La Grange à Grains
Bérenger Brasset
Plaats
Harly
Beroep
Graanverbouwer
La Porteña
Adriana Drago
Plaats
Bierges
Beroep
Restauranthouder
LAURENT GERBAUD CHOCOLATIER SPRL
Laurent Gerbaud
Plaats
Bruxelles
Beroep
Chocolatier
Le Gâteau sur la Cerise
Gilles Delstanche
Plaats
Uccle
Beroepen
Banketbakkerij, Banketbakker
Le Pot-Agé Fleuri
Florence Stange
Plaats
Glabais
Beroepen
Tuinbouwer, Groentekweker
Le Roi du Cuberdon
Michael Gilson
Plaats
Saint-Nicolas
Beroep
Banketbakker
Le Safran du Mont Panisel
Ludovic Molle
Plaats
Saint-Symphorien
Beroep
Saffraanproducent
LEROY Marc - Le Royaume des Abeilles
Marc Leroy
Plaats
Cagnoncles
Beroep
Imker
Les 4 Fermes
Paul Schaefer
Plaats
Jodoigne
Beroep
Graanverbouwer
Les Bonbons de Grand-Mère
Christophe Mausen
Plaats
Saint-Nicolas
Beroep
Banketbakker
Les Fromages de Thoricourt
Louis Oostendorp
Plaats
Thoricourt
Beroepen
Zuivelproducent, Melkkoeienhouder
Lily's Granola
Liliana Bordeianu
Plaats
Bruxelles
Beroep
Graanverbouwer
Livraison à Domicile
Mehdi Sefrioui
Plaats
Ixelles
Beroep
Bezorger
LUMAO
Jerome Gresillon
Plaats
Tilloy-lès-Mofflaines
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Magic-K sprl
Karine Magic-k
Plaats
Anzegem
Beroepen
Restauranthouder, Traiteur
Maison Lagneaux
Adrien Lagneaux
Plaats
Lasne
Beroep
Brouwer
Maloé sprl
Didier Campos
Plaats
Wavre
Beroep
Traiteur
Mammarinade
Mamma Rinade
Plaats
Plancenoit
Beroepen
Inmaker, Olijfolie producent
MicroFlavours
Dario Vunckx
Plaats
Sint-Jans-Molenbeek
Beroepen
Groentekweker, Stadslandbouwer
Miolo - gluten-free organic pasta
Cristian Miolo
Plaats
Genval
Beroepen
Banketbakkerij, Traiteur, Producent van ambachtelijke pasta
Mouchoirs Koshi
Magali Warlop
Plaats
Watermael-Boitsfort
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
NATURAWASH Lessive Solidaire a.s.b.l.
Yves Louis
Plaats
Pont-à-Celles
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
oh nènè - microgreens - micropousses
Oh Nènè
Plaats
Evere
Beroepen
Groentekweker, Stadslandbouwer
Pastificio Scatigna
Vincenzo Scatigna
Plaats
Waterloo
Beroep
Producent van ambachtelijke pasta
Petit Kaiyou
Kai Company
Plaats
Lasne
Beroepen
Restauranthouder, Traiteur
PINTAFISH
Jan Versteden
Plaats
Tielt-Winge
Beroep
Vishandelaar
PureChocoa
Philippe Lafont
Plaats
Schepdaal
Beroepen
Chocolatier, Banketbakker
Re'Use Me
Benoit Hardenne
Plaats
La Hulpe
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Saucisses
Simon Bomans
Plaats
Sint-Gillis
Beroepen
Slager, Varkensslager
Seizoensmaak / Les goûts saisonniers
Matthias Van Buggenhout
Plaats
Londerzeel
Beroepen
Slager, Traiteur, Varkenshouder, Kippenhouder, Groentekweker
Sirop Nature (fleurs de Sureau)
André Ballieu
Plaats
Hennuyères
Beroep
Stroopfabrikant
So'Bake It
Soheila Sadraee
Plaats
La Hulpe
Beroep
Bakker/Banketbakker
SOAP ME
Sabine Marchand
Plaats
La Hulpe
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
TORET
Lazhari Abdeddaïm
Plaats
Auderghem
Beroep
IJsmaker
Treize Envies
Vanessa De Hertogh
Plaats
Ottignies
Beroepen
Restauranthouder, Traiteur
Un Monde De Bois
Sébastien Morlain
Plaats
La Bouteille
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Urban Bee ô
Moktar Rghioui
Plaats
Molenbeek-Saint-Jean
Beroep
Imker
Vert d'Iris
Frédéric Morand
Plaats
Anderlecht
Beroepen
Fruitteler, Groentekweker, Stadslandbouwer
WELLnutrifood
André De Woot
Plaats
Waterloo
Beroepen
Confituurmaker, Fruitteler, Fairtrade handelaar, Thee fabrikant
Wild&Run
Anne-christine Gouder
Plaats
Céroux-Mousty
Beroep
Banketbakker
YOLO JUICE
Mounia Habti
Plaats
Anderlecht
Beroep
Producent van fruitsappen en dranken