Buurderij van

Evere - Avenue Platon 21

Geoffroy Thirion
Buurderij-Verantwoordelijke

De Boeren

A la belge
Henri Van Den Berg
Plaats
Embourg
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Altitude 150
Raphael Noel
Plaats
Chaumont-Gistoux
Beroepen
Geitenhouder, Kaasverfijner
Arever
Fabienne Pierre
Plaats
Evere
Beroep
Brouwer
Aux Saveurs Gourmandes
Guy Hendrickx
Plaats
Gembloux
Beroepen
Vishandelaar, Traiteur
BARAT
Remy Barat
Plaats
Uccle
Beroepen
Bakker/Banketbakker, Kaasverfijner
Boeren & Buren / La Ruche qui dit Oui!
Boeren & Buren / La Ruche Qui Dit Oui!
Plaats
Brussel
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Bonthé des plantes
Héléna Volnaya
Plaats
Henripont
Beroep
Fruitteler
Boucherie Alain
Anthony Perwez
Plaats
Genval
Beroep
Slager
Brewksel
Julien Romain
Plaats
Waterloo
Beroep
Brouwer
Brussels Kvas
Nataliia Velikanova
Plaats
Evere
Beroepen
Brouwer, Producent van fruitsappen en dranken
CHAMPAGNE DAVERDON
Sebastien Daverdon
Plaats
Romery
Beroep
Wijnbouwer
Chocolaterie La Minuscule
Véronique Burgraeve
Plaats
Jette
Beroep
Chocolatier
Conserverie artisanale Kerbriant
Marc Le Gal
Plaats
Douarnenez
Beroep
Inmaker
Côte à l'os
Frédéric Donnez
Plaats
Péruwelz
Beroepen
Slager, Varkensslager, Traiteur
DISTRI-SC
Serge Choquet
Plaats
Wavre
Beroep
Confituurmaker
Domaine du Chapitre
Annie Hautier Demarbaix
Plaats
Baulers
Beroep
Wijnbouwer
EUGENE Chocolatier
Eugenie Et Marie Gillot Et Mahieu
Plaats
Sint-Lambrechts-Woluwe
Beroep
Chocolatier
Ferme des Tiennes
Laurent Et Michel Noel
Plaats
Chaumont-Gistoux
Beroepen
Graanverbouwer, Zoogkoeienhouder, Groentekweker
ferme du Warchais
Christine Lequi
Plaats
Villers-Perwin
Beroepen
Zuivelproducent, Zoogkoeienhouder
frOui
Laurent Serrier
Plaats
Auderghem
Beroep
Producent van fruitsappen en dranken
FruitCollect
Maxime Niego
Plaats
Saint-Josse-ten-Noode
Beroep
Producent van fruitsappen en dranken
Fruits Edgard
Christian Fruits Edgard
Plaats
Nalinnes
Beroep
Groentekweker
Il Vecchio Mulino
Julian Vander Auwera
Plaats
La Louvière
Beroep
Producent van ambachtelijke pasta
Indigène
Eva Jacobs
Plaats
Woluwe-Saint-Lambert
Beroepen
Ambachtelijke producent (non-food), Zeepfabrikant, Fabrikant van natuurlijke cosmetica
Klei 'n meer
Kaatje Van Melckebeke
Plaats
Wilsele
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Kwizin mechelen
Sofie Van Den Heuvel
Plaats
Mechelen
Beroep
Traiteur
L'Atelier Ô Naturel
Sonia Boutouil
Plaats
Anderlecht
Beroepen
Zeepfabrikant, Fabrikant van natuurlijke cosmetica
La bulle de maryse - Produits de soins corporels qui protègent
Maryse Et Christophe Bernard/doyen
Plaats
Neufmaison
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Le Gâteau sur la Cerise
Gilles Delstanche
Plaats
Uccle
Beroepen
Banketbakkerij, Banketbakker
Le Roi du Cuberdon
Davide Rosato
Plaats
Saint-Nicolas
Beroep
Banketbakker
Le Safran du Mont Panisel
Ludovic Molle
Plaats
Saint-Symphorien
Beroep
Saffraanproducent
LEROY Marc - Le Royaume des Abeilles
Marc Leroy
Plaats
Cagnoncles
Beroep
Imker
Les Bonbons de Grand-Mère
Christophe Mausen
Plaats
Saint-Nicolas
Beroep
Banketbakker
Les Fromages de Thoricourt
Louis Oostendorp
Plaats
Thoricourt
Beroepen
Zuivelproducent, Melkkoeienhouder
LUMAO
Jerome Gresillon
Plaats
Tilloy-lès-Mofflaines
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Ma Lessive
Bernard Hellin
Plaats
Dion-Valmont
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Magic-K sprl
Karine Magic-k
Plaats
Anzegem
Beroepen
Restauranthouder, Traiteur
Makesenz
Sophie Trenteseaux
Plaats
Ixelles
Beroep
Fabrikant van natuurlijke cosmetica
Maloé sprl
Didier Campos
Plaats
Wavre
Beroep
Traiteur
Mammarinade
Mamma Rinade
Plaats
Plancenoit
Beroepen
Inmaker, Olijfolie producent
Martine andré
Martine André
Plaats
Marcinelle
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Mikotea
Arnaud Defruit
Plaats
Roux-Miroir
Beroep
Fruitteler
Olefació
Karine Van Den Steen - Olefació
Plaats
Lebbeke
Beroepen
Ambachtelijke producent (non-food), Zeepfabrikant, Fabrikant van natuurlijke cosmetica
OLIVO DE LA ABUELA
Aurelie Puglisi
Plaats
Liège
Beroep
Olijfolie producent
Pastificio Scatigna
Vincenzo Scatigna
Plaats
Waterloo
Beroep
Producent van ambachtelijke pasta
Pepe Empanadas " Saveurs d'Argentine"
Aldana Satta
Plaats
Wavre
Beroep
Traiteur
Petit Kaiyou
Kai Company
Plaats
Lasne
Beroepen
Restauranthouder, Traiteur
PINTAFISH
Jan Versteden
Plaats
Tielt-Winge
Beroep
Vishandelaar
Saperlipop
Sébastien Abrams
Plaats
La Hulpe
Beroep
IJsmaker
So'Bake It
Soheila Sadraee
Plaats
La Hulpe
Beroep
Bakker/Banketbakker
Terra Sana
Didier Servaye
Plaats
Woluwe-Saint-Lambert
Beroep
Bezorger
Un Monde De Bois
Sébastien Morlain
Plaats
La Bouteille
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Urban Bee ô
Moktar Rghioui
Plaats
Molenbeek-Saint-Jean
Beroep
Imker
Wauters
Antoon Wauters
Plaats
Sint-Kwintens-Lennik
Beroepen
Melkkoeienhouder, Groentekweker
WELLnutrifood
André De Woot
Plaats
Waterloo
Beroepen
Confituurmaker, Fruitteler, Fairtrade handelaar, Thee fabrikant
Wicos
Nicolas Loiseau
Plaats
Bruxelles
Beroepen
Banketbakker, Banketbakker, Traiteur
YOLO JUICE
Mounia Habti
Plaats
Anderlecht
Beroep
Producent van fruitsappen en dranken