Buurderij van

Waterloo - La Ruche du Coin

L'Ă©quipe Ruches Du Coin
Buurderij-Verantwoordelijke

De Boeren

A la belge
Henri Van Den Berg
Plaats
Embourg
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
A la ferme en ville
Louis Bidoul
Plaats
Dion-Valmont
Beroep
Zoogkoeienhouder
Adrien Nicaise - Chocoladri
Adrien Nicaise
Plaats
Tubize
Beroepen
Chocolatier, IJsmaker
Altitude 150
Raphael Noel
Plaats
Chaumont-Gistoux
Beroepen
Geitenhouder, Kaasverfijner
APOSTOLIDIS MINA
Asimina(mina) Apostolidou( Apostolidis)
Plaats
Rhode-Saint-Genese
Beroep
Chocolatier
Aux Saveurs Gourmandes
Guy Hendrickx
Plaats
Gembloux
Beroepen
Vishandelaar, Traiteur
BARAT
Remy Barat
Plaats
Uccle
Beroepen
Bakker/Banketbakker, Kaasverfijner
BEELAB
Yves Amand
Plaats
Bousval
Beroep
Imker
Bocolibri sprl
Les Artisanes Jumelles
Plaats
Tubize
Beroepen
Confituurmaker, Inmaker, Traiteur
Boeren & Buren / La Ruche qui dit Oui!
Boeren & Buren / La Ruche Qui Dit Oui!
Plaats
Brussel
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Boucherie Alain
Anthony Perwez
Plaats
Genval
Beroep
Slager
Brasserie Belgo Sapiens
Damien Demunter
Plaats
Nivelles
Beroep
Brouwer
Brasserie Blacksmith
Maxence Deboeck
Plaats
Waterloo
Beroep
Brouwer
Brasserie de Waterloo
Ferme De Mont Saint Jean
Plaats
Waterloo
Beroepen
Brouwer, Distilleerder
Brasserie Lutgarde
Victor Limauge
Plaats
Lasne
Beroep
Brouwer
Brewksel
Julien Romain
Plaats
Waterloo
Beroep
Brouwer
Caroline's kitchen
Caroline Blondé
Plaats
La Hulpe
Beroep
Traiteur
CHAMPAGNE DAVERDON
Sebastien Daverdon
Plaats
Romery
Beroep
Wijnbouwer
Christine & Chocolat
Christine Collette
Plaats
Fosses-la-Ville
Beroep
Chocolatier
Coprosain - Groupement de producteurs
Paul Vankeerberghen
Plaats
Ath
Beroepen
Slager, Varkensslager, Traiteur, Poelier
CĂŽte Ă  l'os
Thierry Depuydt
Plaats
PĂ©ruwelz
Beroepen
Slager, Varkensslager, Traiteur
Cro'vettes SPRL
Natacha Mayer
Plaats
Braine-le-ChĂąteau
Beroep
Traiteur
DISTRI-SC
Serge Choquet
Plaats
Wavre
Beroep
Confituurmaker
Domaine du Chapitre
Annie Hautier Demarbaix
Plaats
Baulers
Beroep
Wijnbouwer
duPainUneFois!
Catherine Mc Guinness
Plaats
Waterloo
Beroep
Bakker/Banketbakker
Enjoymybread
Jacques Lichtenstein
Plaats
Linkebeek
Beroep
Bakker/Banketbakker
ÉPAT crĂ©ations
Emilie Patkos
Plaats
Rebecq
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
FERME DE SCOUMONT
Vincent Hennaut
Plaats
Arquennes
Beroepen
Graanverbouwer, Melkkoeienhouder, Kaasverfijner
Ferme des Tiennes
Laurent Et Michel Noel
Plaats
Chaumont-Gistoux
Beroepen
Graanverbouwer, Zoogkoeienhouder, Groentekweker
Ferme du Passavant
Karel De Paepe
Plaats
Vieux-Genappe
Beroep
Groentekweker
Ferme Flemal Ottoul
Marc Flemal
Plaats
Incourt
Beroepen
Zoogkoeienhouder, Kaasverfijner
Fromagerie du Plateau
InĂšs Spirlet
Plaats
Herve
Beroep
Kaasverfijner
FruitCollect
Maxime Niego
Plaats
Saint-Josse-ten-Noode
Beroep
Producent van fruitsappen en dranken
Home Made Alara
Aurélie JérÎme
Plaats
Harchies
Beroepen
Fruitteler, Zeepfabrikant, Fabrikant van natuurlijke cosmetica, Fairtrade handelaar, Thee fabrikant
INDI BV
Pierre Indekeu
Plaats
Forest
Beroep
Producent van fruitsappen en dranken
L'Atelier Apicole
Guillaume Lederer
Plaats
Ernage
Beroep
Imker
L'Atelier de La Pause
Olivier De Mol
Plaats
Braine-l'Alleud
Beroep
Traiteur
La Brigade des Gourmands
Bruno MĂ©quignon
Plaats
Doussard
Beroep
Traiteur
La ChĂšvrerie du Cadeau
Alain Philippon
Plaats
Buzet
Beroepen
Geitenhouder, Melkkoeienhouder, Melkschapenhouder
LA FERME DU DUC
Gerrit De Paepe Courtain
Plaats
Monstreux
Beroepen
Confituurmaker, Tuinbouwer
La Perle du Nord
Valery Gennen
Plaats
Liernu
Beroep
Vishandelaar
LAURENT GERBAUD CHOCOLATIER SPRL
Laurent Gerbaud
Plaats
Bruxelles
Beroep
Chocolatier
LE BONPAIN
JoĂŁo Martins
Plaats
Haren
Beroep
Bakker/Banketbakker
Le Comptoir du Maris
Christos Arkoulis
Plaats
Waterloo
Beroepen
Restauranthouder, Traiteur
Le Fils du Boulanger
Vincent Wolters
Plaats
Lasne
Beroep
Bakker/Banketbakker
Le GĂąteau sur la Cerise
Gilles Delstanche
Plaats
Uccle
Beroepen
Banketbakkerij, Banketbakker
LE MIEL DE BASSE LALOUX
Yves Amand
Plaats
Bousval
Beroep
Imker
Le Pot-Agé Fleuri
Florence Stange
Plaats
Glabais
Beroepen
Tuinbouwer, Groentekweker
Le temps des récoltes
Cathy Charles
Plaats
Nil-Saint-Vincent-Saint-Martin
Beroepen
Traiteur, Fruitteler
LEROY Marc - Le Royaume des Abeilles
Marc Leroy
Plaats
Cagnoncles
Beroep
Imker
Les 4 Fermes
Paul Schaefer
Plaats
Jodoigne
Beroep
Graanverbouwer
Les Fromages de Thoricourt
Louis Oostendorp
Plaats
Thoricourt
Beroepen
Zuivelproducent, Melkkoeienhouder
Les LĂ©gumes du Pusse
Laurent Goies
Plaats
CĂ©roux-Mousty
Beroep
Groentekweker
LILI BULK
Aurelie Manzi
Plaats
Laeken
Beroep
Traiteur
LiliSoup
Lionelle Francart
Plaats
Ottignies
Beroep
Traiteur
Lily's Granola
Liliana Bordeianu
Plaats
Bruxelles
Beroep
Graanverbouwer
Liqueurs de Mont-Charles
Francis De Coster
Plaats
Gentinnes
Beroep
Distilleerder
Livup
Sebastien De Waele
Plaats
RosiĂšres
Beroep
Producent van fruitsappen en dranken
Magic-K sprl
Karine Magic-k
Plaats
Anzegem
Beroep
Restauranthouder
Maison Lagneaux
Adrien Lagneaux
Plaats
Lasne
Beroep
Brouwer
Maloé sprl
Didier Campos
Plaats
Wavre
Beroep
Traiteur
Marcelo Caetano
Marcelo Caetano
Plaats
Waterloo
Beroep
Bakker/Banketbakker
Mikotea
Arnaud Defruit
Plaats
Roux-Miroir
Beroep
Fruitteler
Miolo - gluten-free organic pasta
Cristian Miolo
Plaats
Genval
Beroepen
Banketbakkerij, Traiteur, Producent van ambachtelijke pasta
NATURAWASH Lessive Solidaire a.s.b.l.
Yves Louis
Plaats
Pont-Ă -Celles
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Nature Goods (VFG Distri)
L'Ă©quipe Ruches Du Coin
Plaats
Waterloo
Beroepen
Ambachtelijke producent (non-food), Bezorger
olijfolie La Huerta
Jan Van Remortel
Plaats
Tervuren
Beroep
Olijfolie producent
PASTISSIMA
Catherine Garlanda
Plaats
La Hulpe
Beroep
Traiteur
Pepe Empanadas " Saveurs d'Argentine"
Aldana Satta
Plaats
Wavre
Beroep
Traiteur
Peter & Lila
Peter & Lila Bourcy
Plaats
RonquiĂšres
Beroep
IJsmaker
Petit Bruno et Gauthier
Gauthier Petit
Plaats
Longchamps
Beroepen
Fruitteler, Tuinbouwer
Petit Kaiyou
Kai Company
Plaats
Lasne
Beroepen
Restauranthouder, Traiteur
Raviolart
Guido Ronconi
Plaats
Sterrebeek
Beroep
Producent van ambachtelijke pasta
Re'Use Me
Benoit Hardenne
Plaats
La Hulpe
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Ready to Grow
Estelle Brenez
Plaats
Lasne
Beroep
Traiteur
Rhumantic
Fabian Pierre
Plaats
Etterbeek
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Saperlipop
SĂ©bastien Abrams
Plaats
La Hulpe
Beroep
IJsmaker
SENZ
Sophie Trenteseaux
Plaats
Ixelles
Beroep
Fabrikant van natuurlijke cosmetica
Sirop Nature (fleurs de Sureau)
André Ballieu
Plaats
HennuyĂšres
Beroep
Stroopfabrikant
So'Bake It
Soheila Sadraee
Plaats
La Hulpe
Beroep
Bakker/Banketbakker
SOAP ME
Sabine Marchand
Plaats
La Hulpe
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Treize Envies
Vanessa De Hertogh
Plaats
Ottignies
Beroepen
Restauranthouder, Traiteur
Triact
Christian Pinon
Plaats
Court-Saint-Etienne
Beroep
Producent van fruitsappen en dranken
Un Monde De Bois
SĂ©bastien Morlain
Plaats
La Bouteille
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Urban Bee ĂŽ
Moktar Rghioui
Plaats
Molenbeek-Saint-Jean
Beroep
Imker
Vert d'Iris International
Frédéric Morand
Plaats
Anderlecht
Beroepen
Fruitteler, Groentekweker, Stadslandbouwer
wallo-wash
Fabrice Willems
Plaats
Yves-Gomezée
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
WELLnutrifood
André De Woot
Plaats
Waterloo
Beroepen
Confituurmaker, Fruitteler, Fairtrade handelaar, Thee fabrikant
Wild&Run
Anne-christine Gouder
Plaats
CĂ©roux-Mousty
Beroep
Traiteur
Zohema sprl
Sandrine Malice
Plaats
Assesse
Beroep
Tuinbouwer