Buurderij van

Waterloo - La Ruche du Coin

L'équipe Ruches Du Coin
Buurderij-Verantwoordelijke

De Boeren

A la belge
Henri Van Den Berg
Plaats
Embourg
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Adrien Nicaise - Chocoladri
Adrien Nicaise
Plaats
Tubize
Beroepen
Chocolatier, IJsmaker
Altitude 150
Raphael Noel
Plaats
Chaumont-Gistoux
Beroepen
Geitenhouder, Kaasverfijner
APOSTOLIDIS MINA
Asimina(mina) Apostolidou( Apostolidis)
Plaats
Rhode-Saint-Genese
Beroep
Chocolatier
Aux delices de la Calestienne
Béatrice Fercot
Plaats
Nismes
Beroepen
Confituurmaker, Inmaker
Aux Saveurs Gourmandes
Guy Hendrickx
Plaats
Gembloux
Beroepen
Vishandelaar, Traiteur
BEELAB
Yves Amand
Plaats
Bousval
Beroep
Imker
Bocolibri sprl
Les Artisanes Jumelles
Plaats
Tubize
Beroepen
Confituurmaker, Inmaker, Traiteur
Brasserie de Waterloo
Ferme De Mont Saint Jean
Plaats
Waterloo
Beroepen
Brouwer, Distilleerder
Brasserie Lutgarde
Victor Limauge
Plaats
Lasne
Beroep
Brouwer
Brewksel
Julien Romain
Plaats
Waterloo
Beroep
Brouwer
Caroline's kitchen
Caroline Blondé
Plaats
La Hulpe
Beroep
Traiteur
Christine & Chocolat
Christine Collette
Plaats
Fosses-la-Ville
Beroep
Chocolatier
Côte à l'os
Thierry Depuydt
Plaats
Péruwelz
Beroepen
Slager, Varkensslager, Traiteur
Cro'vettes SPRL
Natacha Mayer
Plaats
Braine-le-Château
Beroep
Traiteur
DISTRI-SC
Serge Choquet
Plaats
Wavre
Beroep
Confituurmaker
Domaine du Chapitre
Annie Hautier Demarbaix
Plaats
Baulers
Beroep
Wijnbouwer
duPainUneFois!
Catherine Mc Guinness
Plaats
Waterloo
Beroep
Bakker/Banketbakker
Enjoymybread
Jacques Lichtenstein
Plaats
Linkebeek
Beroep
Bakker/Banketbakker
FERME DE SCOUMONT
Vincent Hennaut
Plaats
Arquennes
Beroepen
Graanverbouwer, Melkkoeienhouder, Kaasverfijner
Ferme du Passavant
Karel Depaepe
Plaats
Vieux-Genappe
Beroep
Groentekweker
ferme du Warchais
Christine Lequi
Plaats
Villers-Perwin
Beroepen
Zuivelproducent, Zoogkoeienhouder
FERME LAUTE
Victorien Laute
Plaats
Braine-le-Comte
Beroepen
Fruitteler, Melkkoeienhouder, Kippenhouder, Tuinbouwer, Groentekweker
Home Made Alara
Aurélie Jérôme
Plaats
Harchies
Beroepen
Fruitteler, Zeepfabrikant, Fabrikant van natuurlijke cosmetica, Fairtrade handelaar, Thee fabrikant
L'Atelier de La Pause
Olivier De Mol
Plaats
Braine-l'Alleud
Beroep
Traiteur
La Chèvrerie du Cadeau
Alain Philippon
Plaats
Buzet
Beroepen
Geitenhouder, Melkkoeienhouder, Melkschapenhouder
LA FERME DU DUC
Gerrit De Paepe Courtain
Plaats
Monstreux
Beroepen
Confituurmaker, Tuinbouwer
La Perle du Nord
Valery Gennen
Plaats
Liernu
Beroep
Vishandelaar
LE BONPAIN
João Martins
Plaats
Haren
Beroep
Bakker/Banketbakker
Le Comptoir du Maris
Christos Arkoulis
Plaats
Waterloo
Beroepen
Restauranthouder, Traiteur
Le Fils du Boulanger
Vincent Wolters
Plaats
Lasne
Beroep
Bakker/Banketbakker
Le Gâteau sur la Cerise
Gilles Delstanche
Plaats
Uccle
Beroepen
Banketbakkerij, Banketbakker
LE MIEL DE BASSE LALOUX
Yves Amand
Plaats
Bousval
Beroep
Imker
Le paysan des collines
Sebastien Vanackere
Plaats
Dergneau
Beroepen
Slager, Inmaker, Eendenhouder
Le Roi du Cuberdon
Michael Gilson
Plaats
Saint-Nicolas
Beroep
Banketbakker
Le temps des récoltes
Cathy Charles
Plaats
Nil-Saint-Vincent-Saint-Martin
Beroepen
Traiteur, Fruitteler
LEROY Marc - Le Royaume des Abeilles
Marc Leroy
Plaats
Cagnoncles
Beroep
Imker
Les 4 Fermes
Paul Schaefer
Plaats
Jodoigne
Beroep
Graanverbouwer
LILI BULK
Aurelie Manzi
Plaats
Laeken
Beroep
Traiteur
LiliSoup
Lionelle Francart
Plaats
Ottignies
Beroep
Traiteur
Lily's Granola
Liliana Bordeianu
Plaats
Bruxelles
Beroep
Graanverbouwer
Liqueurs de Mont-Charles
Francis De Coster
Plaats
Gentinnes
Beroep
Distilleerder
Livup
Sebastien De Waele
Plaats
Rosières
Beroep
Producent van fruitsappen en dranken
Maison Lagneaux
Adrien Lagneaux
Plaats
Lasne
Beroep
Brouwer
Maloé sprl
Didier Campos
Plaats
Wavre
Beroep
Traiteur
Marcelo Caetano
Marcelo Caetano
Plaats
Waterloo
Beroep
Bakker/Banketbakker
NATURAWASH Lessive Solidaire a.s.b.l.
Yves Louis
Plaats
Pont-à-Celles
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
olijfolie La Huerta
Jan Van Remortel
Plaats
Tervuren
Beroep
Olijfolie producent
PASTISSIMA
Catherine Garlanda
Plaats
La Hulpe
Beroep
Traiteur
Peter & Lila
Peter & Lila Bourcy
Plaats
Ronquières
Beroep
IJsmaker
Petit Bruno et Gauthier
Gauthier Petit
Plaats
Longchamps
Beroepen
Fruitteler, Tuinbouwer
PINTAFISH
Jan Versteden
Plaats
Tielt-Winge
Beroep
Vishandelaar
Raviolart
Guido Ronconi
Plaats
Sterrebeek
Beroep
Producent van ambachtelijke pasta
Re'Use Me
Benoit Hardenne
Plaats
La Hulpe
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Ready to Grow
Estelle Brenez
Plaats
Lasne
Beroep
Traiteur
Rhumantic
Fabian Pierre
Plaats
Etterbeek
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
SENZ
Sophie Trenteseaux
Plaats
Ixelles
Beroep
Fabrikant van natuurlijke cosmetica
Sirop Nature (fleurs de Sureau)
André Ballieu
Plaats
Hennuyères
Beroep
Stroopfabrikant
So'Bake It
Soheila Sadraee
Plaats
La Hulpe
Beroep
Bakker/Banketbakker
SOAP ME
Sabine Marchand
Plaats
La Hulpe
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Treize Envies
Vanessa De Hertogh
Plaats
Ottignies
Beroepen
Restauranthouder, Traiteur
Triact
Christian Pinon
Plaats
Court-Saint-Etienne
Beroep
Producent van fruitsappen en dranken
Un Monde De Bois
Sébastien Morlain
Plaats
La Bouteille
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Urban Bee ô
Moktar Rghioui
Plaats
Molenbeek-Saint-Jean
Beroep
Imker
Vert d'Iris International
Frédéric Morand
Plaats
Anderlecht
Beroepen
Fruitteler, Groentekweker, Stadslandbouwer
VFG Distribution - Ruches du coin
L'équipe Ruches Du Coin
Plaats
Waterloo
Beroep
Bezorger
wallo-wash
Fabrice Willems
Plaats
Yves-Gomezée
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
WELLnutrifood
André De Woot
Plaats
Waterloo
Beroepen
Fruitteler, Fairtrade handelaar
Wild&Run
Anne-christine Gouder
Plaats
Céroux-Mousty
Beroep
Traiteur
Zohema sprl
Sandrine Malice
Plaats
Assesse
Beroep
Tuinbouwer