Buurderij van

Nivelles - Ferme du chapitre

Annie Hautier Demarbaix
Buurderij-Verantwoordelijke

De Boeren

"La goutte du gad bourgeois"
Johan Baland
Plaats
Chièvres
Beroepen
Graanverbouwer, Olijfolie producent
A la belge
Henri Van Den Berg
Plaats
Embourg
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Altitude 150
Raphael Noel
Plaats
Chaumont-Gistoux
Beroepen
Geitenhouder, Kaasverfijner
Aux Saveurs Gourmandes
Guy Hendrickx
Plaats
Gembloux
Beroepen
Vishandelaar, Traiteur
BARAT
Remy Barat
Plaats
Uccle
Beroepen
Bakker/Banketbakker, Kaasverfijner
Boeren & Buren / La Ruche qui dit Oui!
Boeren & Buren / La Ruche Qui Dit Oui!
Plaats
Brussel
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Bonthé des plantes
Héléna Volnaya
Plaats
Henripont
Beroep
Fruitteler
Boucherie Alain
Anthony Perwez
Plaats
Genval
Beroep
Slager
Boucherie Thierry et Fabienne
Thierry Willocq
Plaats
Frasnes-lez-Gosselies
Beroepen
Slager, Varkensslager
Boulangerie Gossiaux Pierre sprl
Pierre Gossiaux
Plaats
Genappe
Beroep
Bakker/Banketbakker
Brasserie Blacksmith
Maxence Deboeck
Plaats
Waterloo
Beroep
Brouwer
BVBA D'Haene Vanlede
Frederik Dhaene
Plaats
Moorsele
Beroep
Paddenstoelenkweker
Cafés J.J. Looze SPRL
Sylvie Looze
Plaats
Feluy
Beroep
Koffiebrander
CHAMPAGNE DAVERDON
Sebastien Daverdon
Plaats
Romery
Beroep
Wijnbouwer
ChocolatSTEHLE
Jérémie Stehle
Plaats
Wingles
Beroep
Chocolatier
Conserverie artisanale Kerbriant
Marc Le Gal
Plaats
Douarnenez
Beroep
Inmaker
Cookies Etc sprl
Gérard Dekeuleneer
Plaats
Ecaussinnes
Beroep
Banketbakkerij
Côte à l'os
Frédéric Donnez
Plaats
Péruwelz
Beroepen
Slager, Varkensslager, Traiteur
DéLucieux
Lucille Boxus
Plaats
Lillois-Witterzée
Beroep
Bakker/Banketbakker
DISTRI-SC
Serge Choquet
Plaats
Wavre
Beroep
Confituurmaker
Domaine du Chapitre
Annie Hautier Demarbaix
Plaats
Baulers
Beroep
Wijnbouwer
EMERAUDE asbl
Denis Larsimont
Plaats
Baulers
Beroep
Traiteur
ESAT LES JARDINS DE NONERES
Sandrine Marietti-ros / Aribaud
Plaats
Mont-de-Marsan
Beroep
Groentekweker
ETHIQUABLE BENELUX
Ethiquable Benelux
Plaats
Waremme
Beroep
Fairtrade handelaar
Ferme de la baraque
Jan Et Mark De Paepe
Plaats
Nivelles
Beroep
Fruitteler
Ferme de la Goyette
Daniel Courtain
Plaats
Loupoigne
Beroepen
Graanverbouwer, Zoogkoeienhouder, Melkkoeienhouder
FERME DE SCOUMONT
Vincent Hennaut
Plaats
Arquennes
Beroepen
Graanverbouwer, Melkkoeienhouder, Kaasverfijner
Ferme du Passavant
Karel De Paepe
Plaats
Vieux-Genappe
Beroep
Groentekweker
FERME LAUTE
Victorien Laute
Plaats
Braine-le-Comte
Beroepen
Fruitteler, Melkkoeienhouder, Kippenhouder, Tuinbouwer, Groentekweker
FooDGooD
Gaelle Raskin
Plaats
Sint-Joris-Weert
Beroepen
Banketbakker, Confituurmaker, Inmaker, Stroopfabrikant
François Deremiens, Artisan Chocolatier
François Deremiens
Plaats
Jamoigne
Beroep
Chocolatier
FruitCollect
Maxime Niego
Plaats
Saint-Josse-ten-Noode
Beroep
Producent van fruitsappen en dranken
Fruits Edgard
Christian Fruits Edgard
Plaats
Nalinnes
Beroep
Groentekweker
Greenz Biobar
Vincent De Keyser
Plaats
Uccle
Beroepen
Restauranthouder, Traiteur
Home Made Alara
Aurélie Jérôme
Plaats
Harchies
Beroepen
Fruitteler, Zeepfabrikant, Fabrikant van natuurlijke cosmetica, Fairtrade handelaar, Thee fabrikant
Il Vecchio Mulino
Julian Vander Auwera
Plaats
La Louvière
Beroep
Producent van ambachtelijke pasta
Isabelle et Dominique Chaussée
Isabelle Huart
Plaats
Wagnelée
Beroepen
Melkkoeienhouder, Kippenhouder
Jadys Cosmetics
Emeline Ronse
Plaats
Bassilly
Beroep
Fabrikant van natuurlijke cosmetica
Jardin à Croquer
Alexis Ramelet
Plaats
Contres
Beroep
Banketbakkerij
Klei 'n meer
Kaatje Van Melckebeke
Plaats
Wilsele
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
La Bergerie des Collines - La Ferme Gourmande
Ass.bossut Pierre-decaigny Christelle Bossut
Plaats
Oeudeghien
Beroepen
Melkschapenhouder, Groentekweker
La boîte à tartines
Marc Antoine Gabana
Plaats
Thoricourt
Beroep
Bakker/Banketbakker
La Brigade des Gourmands
Bruno Méquignon
Plaats
Doussard
Beroep
Traiteur
La bulle de maryse - Produits de soins corporels qui protègent
Maryse Et Christophe Bernard/doyen
Plaats
Neufmaison
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
La Chèvrerie du Cadeau
Alain Philippon
Plaats
Buzet
Beroepen
Geitenhouder, Melkkoeienhouder, Melkschapenhouder
La Ferme de Cantraine
Laurent Sacré
Plaats
Mignault
Beroepen
IJsmaker, Melkkoeienhouder, Kaasverfijner
La Finarde
Jean-françois Dubois
Plaats
Arras
Beroep
Kaasverfijner
La Grange à Grains
Bérenger Brasset
Plaats
Harly
Beroep
Graanverbouwer
LAB 04
Jean-françois Aufort
Plaats
Hannut
Beroep
Brouwer
Le Gâteau sur la Cerise
Gilles Delstanche
Plaats
Uccle
Beroepen
Banketbakkerij, Banketbakker
Le paysan des collines
Sebastien Vanackere
Plaats
Dergneau
Beroepen
Slager, Inmaker, Eendenhouder
Le Prunellier
Annabelle Williams
Plaats
Ecaussinnes
Beroep
Producent van fruitsappen en dranken
Le Roi du Cuberdon
Davide Rosato
Plaats
Saint-Nicolas
Beroep
Banketbakker
LEROY Marc - Le Royaume des Abeilles
Marc Leroy
Plaats
Cagnoncles
Beroep
Imker
Les Glaces d'Ophélie de la Ferme d'Agnissart
Ophelie Vermeiren
Plaats
Baisy-Thy
Beroep
IJsmaker
Les Piments de Fati
Maxime Poncelet
Plaats
Forest
Beroep
Inmaker
Letroye J
Jerome Letroye
Plaats
Petit-Roeulx-lez-Nivelles
Beroepen
Fruitteler, Tuinbouwer
LUMAO
Jerome Gresillon
Plaats
Tilloy-lès-Mofflaines
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Magic-K sprl
Karine Magic-k
Plaats
Anzegem
Beroepen
Restauranthouder, Traiteur
Makesenz
Sophie Trenteseaux
Plaats
Ixelles
Beroep
Fabrikant van natuurlijke cosmetica
Maloé sprl
Didier Campos
Plaats
Wavre
Beroep
Traiteur
Martine andré
Martine André
Plaats
Marcinelle
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Micro-Brasserie Zythologist
Nicolas Puccini
Plaats
Gouy-lez-Piéton
Beroep
Brouwer
Migino
Peter De Rycke
Plaats
Hove
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
NATURAWASH Lessive Solidaire a.s.b.l.
Yves Louis
Plaats
Pont-à-Celles
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Olefació
Karine Van Den Steen - Olefació
Plaats
Lebbeke
Beroepen
Ambachtelijke producent (non-food), Zeepfabrikant, Fabrikant van natuurlijke cosmetica
Pastificio Scatigna
Vincenzo Scatigna
Plaats
Waterloo
Beroep
Producent van ambachtelijke pasta
Pepe Empanadas " Saveurs d'Argentine"
Aldana Satta
Plaats
Wavre
Beroep
Traiteur
Peter & Lila
Peter & Lila Bourcy
Plaats
Ronquières
Beroep
IJsmaker
Petit Kaiyou
Kai Company
Plaats
Lasne
Beroepen
Restauranthouder, Traiteur
PINTAFISH
Jan Versteden
Plaats
Tielt-Winge
Beroep
Vishandelaar
PureChocoa
Philippe Lafont
Plaats
Schepdaal
Beroepen
Chocolatier, Banketbakker
Ruyloft
Patrick Ruyloft
Plaats
Velm
Beroep
Tuinbouwer
Save Bee
Save Bee
Plaats
Lasne
Beroep
Imker
SEKAYI
Gilles Delhove
Plaats
Hennuyères
Beroep
Traiteur
Simplytea PASCAL DRUART
Pascal Druart
Plaats
Sart-Dames-Avelines
Beroep
Fruitteler
Sirop Nature (fleurs de Sureau)
André Ballieu
Plaats
Hennuyères
Beroep
Stroopfabrikant
Treize Envies
Vanessa De Hertogh
Plaats
Ottignies
Beroepen
Restauranthouder, Traiteur
Tutti Quanti
Alessandro Arcuri
Plaats
Gouy-lez-Piéton
Beroep
Traiteur
Une autre époque
Sébastien Devos
Plaats
Baisy-Thy
Beroep
Traiteur
Vert d'Iris
Frédéric Morand
Plaats
Anderlecht
Beroepen
Fruitteler, Groentekweker, Stadslandbouwer
WELLnutrifood
André De Woot
Plaats
Waterloo
Beroepen
Confituurmaker, Fruitteler, Fairtrade handelaar, Thee fabrikant
Wild&Run
Anne-christine Gouder
Plaats
Céroux-Mousty
Beroep
Banketbakker