Buurderij van

Wavre - Les Halles aux Vins

Anne-françoise Bodart
Buurderij-Verantwoordelijke

De Boeren

A la belge
Henri Van Den Berg
Plaats
Embourg
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
A la ferme en ville
Louis Bidoul
Plaats
Dion-Valmont
Beroep
Zoogkoeienhouder
Altitude 150
Raphael Noel
Plaats
Chaumont-Gistoux
Beroepen
Geitenhouder, Kaasverfijner
ApéReiff SRL
Guy Reiff
Plaats
Rebecq
Beroep
Wijnbouwer
Aux Saveurs Gourmandes
Guy Hendrickx
Plaats
Gembloux
Beroepen
Vishandelaar, Traiteur
BARAT
Remy Barat
Plaats
Uccle
Beroepen
Bakker/Banketbakker, Kaasverfijner
Bocolibri sprl
Les Artisanes Jumelles
Plaats
Tubize
Beroepen
Confituurmaker, Inmaker, Traiteur
Boeren & Buren / La Ruche qui dit Oui!
Boeren & Buren / La Ruche Qui Dit Oui!
Plaats
Brussel
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Boucherie Alain
Anthony Perwez
Plaats
Genval
Beroep
Slager
Boucherie Thierry et Fabienne
Thierry Willocq
Plaats
Frasnes-lez-Gosselies
Beroepen
Slager, Varkensslager
Boulangerie Gossiaux Pierre sprl
Pierre Gossiaux
Plaats
Genappe
Beroep
Bakker/Banketbakker
Brasserie bio Tête Chargée - Fleur Camerman
Fleur Camerman
Plaats
Limelette
Beroep
Brouwer
Brasserie Ottintoise Biere Ottignies
Didier Bacq
Plaats
Ottignies
Beroep
Brouwer
Caroline's kitchen
Caroline Blondé
Plaats
La Hulpe
Beroep
Traiteur
CHAMPAGNE DAVERDON
Sebastien Daverdon
Plaats
Romery
Beroep
Wijnbouwer
Chocolate Temptation
Marie Zagaglia
Plaats
Wavre
Beroepen
Chocolatier, IJsmaker
Cookies Etc sprl
Gérard Dekeuleneer
Plaats
Ecaussinnes
Beroep
Banketbakkerij
Coprosain - Groupement de producteurs
Coprosain - Groupement De Producteurs
Plaats
Ath
Beroepen
Slager, Varkensslager, Traiteur, Poelier
DISTRI-SC
Serge Choquet
Plaats
Wavre
Beroep
Confituurmaker
Domaine du Chapitre
Annie Hautier Demarbaix
Plaats
Baulers
Beroep
Wijnbouwer
ETHIQUABLE BENELUX
Ethiquable Benelux
Plaats
Waremme
Beroep
Fairtrade handelaar
Ferme d'Aubâye
Xavier Gruselle
Plaats
Meux
Beroepen
Slager, Varkensslager
Ferme de l'Espinette
Oscar Et Claire Ghaye
Plaats
Tourinnes-la-Grosse
Beroep
Graanverbouwer
Ferme de la Chapelette
Luc Gérard
Plaats
Frasnes-lez-Gosselies
Beroep
Groentekweker
Ferme des Tiennes
Laurent Et Michel Noel
Plaats
Chaumont-Gistoux
Beroepen
Graanverbouwer, Zoogkoeienhouder, Groentekweker
Ferme du Passavant
Karel De Paepe
Plaats
Vieux-Genappe
Beroep
Groentekweker
Ferme Thirion
Fabienne Cuvelier
Plaats
Liernu
Beroepen
Zoogkoeienhouder, Varkenshouder, Kippenhouder
Fromagerie du Plateau
Inès Spirlet
Plaats
Herve
Beroep
Kaasverfijner
FruitCollect
Maxime Niego
Plaats
Saint-Josse-ten-Noode
Beroep
Producent van fruitsappen en dranken
GROW
Simon Chavee
Plaats
Sart-Bernard
Beroep
Groentekweker
HIGH FIVE - specialty coffee roastery
Lucas & Bruno Dellisanti
Plaats
Louvain-la-Neuve
Beroep
Koffiebrander
INDI BV
Pierre Indekeu
Plaats
Forest
Beroep
Producent van fruitsappen en dranken
Jean-Nicolas Arnould
Arnould Jean-nicolas
Plaats
Ottignies
Beroep
Imker
Jimmy's Garden
Jimmy Coeckelberghs
Plaats
Overijse
Beroep
Tuinbouwer
L'Annexe Brasserie & Fermenterie
Grégoire Berthon
Plaats
Sint-Gillis
Beroepen
Brouwer, Producent van fruitsappen en dranken
L'Herbièriste
Philippe Kopp
Plaats
Jodoigne
Beroep
Brouwer
La Brigade des Gourmands
Bruno Méquignon
Plaats
Doussard
Beroep
Traiteur
La bulle de maryse - Savonnerie Belge
Maryse Et Christophe Bernard/doyen
Plaats
Neufmaison
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
La Perle du Nord
Valery Gennen
Plaats
Liernu
Beroep
Vishandelaar
La Porteña
Adriana Drago
Plaats
Bierges
Beroep
Restauranthouder
La Quich'Rie
Lionel Heynen
Plaats
Clermont
Beroep
Traiteur
Le Fils du Boulanger
Vincent Wolters
Plaats
Lasne
Beroep
Bakker/Banketbakker
LE MIEL DE BASSE LALOUX
Yves Amand
Plaats
Bousval
Beroep
Imker
Le Pot-Agé Fleuri
Florence Stange
Plaats
Glabais
Beroepen
Tuinbouwer, Groentekweker
Le temps des récoltes
Cathy Charles
Plaats
Nil-Saint-Vincent-Saint-Martin
Beroepen
Traiteur, Fruitteler
LEROY Marc - Le Royaume des Abeilles
Marc Leroy
Plaats
Cagnoncles
Beroep
Imker
Les 4 Fermes
Paul Schaefer
Plaats
Jodoigne
Beroep
Graanverbouwer
Les Fromages de Thoricourt
Louis Oostendorp
Plaats
Thoricourt
Beroepen
Zuivelproducent, Melkkoeienhouder
Les Légumes du Pusse
Laurent Goies
Plaats
Céroux-Mousty
Beroep
Groentekweker
les p'tits p'LAIT'sirs
Celine Deffrenne
Plaats
Corroy-le-Grand
Beroep
IJsmaker
LiliSoup
Lionelle Francart
Plaats
Ottignies
Beroep
Traiteur
Livup
Sebastien De Waele
Plaats
Rosières
Beroep
Producent van fruitsappen en dranken
Ma Lessive
Bernard Hellin
Plaats
Dion-Valmont
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Maison Lagneaux
Adrien Lagneaux
Plaats
Lasne
Beroep
Brouwer
Maloé sprl
Didier Campos
Plaats
Wavre
Beroep
Traiteur
Mikotea
Arnaud Defruit
Plaats
Roux-Miroir
Beroep
Fruitteler
Miolo - gluten-free organic pasta
Cristian Miolo
Plaats
Genval
Beroepen
Banketbakkerij, Traiteur, Producent van ambachtelijke pasta
Mobius Beer
Gilles Meert
Plaats
Sombreffe
Beroep
Brouwer
NATURAWASH Lessive Solidaire a.s.b.l.
Yves Louis
Plaats
Pont-à-Celles
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
olijfolie La Huerta
Jan Van Remortel
Plaats
Tervuren
Beroep
Olijfolie producent
PASTISSIMA
Catherine Garlanda
Plaats
La Hulpe
Beroep
Traiteur
Pepe Empanadas " Saveurs d'Argentine"
Aldana Satta
Plaats
Wavre
Beroep
Traiteur
Petit Kaiyou
Kai Company
Plaats
Lasne
Beroepen
Restauranthouder, Traiteur
PINTAFISH
Jan Versteden
Plaats
Tielt-Winge
Beroep
Vishandelaar
Raviolart
Guido Ronconi
Plaats
Sterrebeek
Beroep
Producent van ambachtelijke pasta
Rhumantic
Fabian Pierre
Plaats
Etterbeek
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Rucher Au Bonheur des Abeilles
Jacky Regnier
Plaats
Bleret
Beroep
Imker
Ruyloft
Patrick Ruyloft
Plaats
Velm
Beroep
Tuinbouwer
Saperlipop
Sébastien Abrams
Plaats
La Hulpe
Beroep
IJsmaker
So'Bake It
Soheila Sadraee
Plaats
La Hulpe
Beroep
Bakker/Banketbakker
Terra Sana
Didier Servaye
Plaats
Sint-Stevens-Woluwe
Beroep
Bezorger
Treize Envies
Vanessa De Hertogh
Plaats
Ottignies
Beroepen
Restauranthouder, Traiteur
Triact
Christian Pinon
Plaats
Court-Saint-Etienne
Beroep
Producent van fruitsappen en dranken
Un Monde De Bois
Sébastien Morlain
Plaats
La Bouteille
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Vert d'Iris International
Frédéric Morand
Plaats
Anderlecht
Beroepen
Fruitteler, Groentekweker, Stadslandbouwer
WELLnutrifood
André De Woot
Plaats
Waterloo
Beroepen
Confituurmaker, Fruitteler, Fairtrade handelaar, Thee fabrikant
Wild&Run
Anne-christine Gouder
Plaats
Céroux-Mousty
Beroep
Traiteur
Zohema sprl
Sandrine Malice
Plaats
Assesse
Beroep
Tuinbouwer