Buurderij van

Court-Saint-Etienne - La Ruche à Court

Eric Et Anne Sophie Baltes
Verantwoordelijke van deze Buurderij

De Boeren

Altitude 150
Raphael Noel
Plaats
Chaumont-Gistoux
Beroepen
Geitenhouder, Kaasverfijner
ApéReiff SRL
Guy Reiff
Plaats
Rebecq
Beroep
Wijnbouwer
Aux Saveurs Gourmandes
Guy Hendrickx
Plaats
Gembloux
Beroepen
Vishandelaar, Traiteur
BEELAB
Yves Amand
Plaats
Bousval
Beroep
Imker
Boulangerie Gossiaux Pierre sprl
Pierre Gossiaux
Plaats
Genappe
Beroep
Bakker/Banketbakker
Brasserie Ottintoise Biere Ottignies
Didier Bacq
Plaats
Ottignies
Beroep
Brouwer
Cafés J.J. Looze SPRL
Sylvie Looze
Plaats
Feluy
Beroep
Koffiebrander
CHAMPAGNE DAVERDON
Sebastien Daverdon
Plaats
Romery
Beroep
Wijnbouwer
CLAREMBEAU
Frédéric Clarembeau
Plaats
Temploux
Beroep
Chocolatier
Cookies Etc sprl
Gérard Dekeuleneer
Plaats
Ecaussinnes
Beroep
Banketbakkerij
DISTRI-SC
Serge Choquet
Plaats
Wavre
Beroep
Confituurmaker
Domaine du Chapitre
Annie Hautier Demarbaix
Plaats
Baulers
Beroep
Wijnbouwer
Ferme de l'Espinette
Oscar Et Claire Ghaye
Plaats
Tourinnes-la-Grosse
Beroep
Graanverbouwer
Ferme de la Chapelette
Luc Gérard
Plaats
Frasnes-lez-Gosselies
Beroep
Groentekweker
ferme du Warchais
Christine Lequi
Plaats
Villers-Perwin
Beroepen
Zuivelproducent, Zoogkoeienhouder
Fleur Camerman
Fleur Camerman
Plaats
Limelette
Beroep
Brouwer
Jean-Nicolas Arnould
Arnould Jean-nicolas
Plaats
Ottignies
Beroep
Imker
KAKO
Pauline Vanderbeck
Plaats
Bousval
Beroep
Chocolatier
Kalimenterre
Christelle Colleaux
Plaats
Baisy-Thy
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
L'Atelier de La Pause
Olivier De Mol
Plaats
Braine-l'Alleud
Beroep
Traiteur
L'Herbièriste
Philippe Kopp
Plaats
Jodoigne
Beroep
Brouwer
La Chèvrerie du Cadeau
Alain Philippon
Plaats
Buzet
Beroepen
Geitenhouder, Melkkoeienhouder, Melkschapenhouder
La ferme Vanneste
Robin Vanneste
Plaats
Ohain
Beroep
Groentekweker
LE MIEL DE BASSE LALOUX
Yves Amand
Plaats
Bousval
Beroep
Imker
Les 4 Fermes
Paul Schaefer
Plaats
Jodoigne
Beroep
Graanverbouwer
Les Bières Saint-Jean
Gauthier D'hollander
Plaats
Baulers
Beroep
Brouwer
Les Glaces d'Ophélie de la Ferme d'Agnissart
Ophelie Vermeiren
Plaats
Baisy-Thy
Beroep
IJsmaker
Les Saveurs au Naturel - Boucherie Vanden Bossche
Famille Vanden Bossche
Plaats
Lillois-Witterzée
Beroepen
Slager, Varkensslager, Traiteur
LiliSoup
Lionelle Francart
Plaats
Ottignies
Beroep
Traiteur
Maloé sprl
Didier Campos
Plaats
Wavre
Beroep
Traiteur
NATURAWASH Lessive Solidaire a.s.b.l.
Yves Louis
Plaats
Pont-à-Celles
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
PINTAFISH
Jan Versteden
Plaats
Tielt-Winge
Beroep
Vishandelaar
R&C delivery
Romain Scheidegger
Plaats
Avin
Beroep
Bezorger
Re'Use Me
Benoit Hardenne
Plaats
La Hulpe
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Simplytea PASCAL DRUART
Pascal Druart
Plaats
Sart-Dames-Avelines
Beroep
Fruitteler
SOAP ME
Sabine Marchand
Plaats
La Hulpe
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Triact
Christian Pinon
Plaats
Court-Saint-Etienne
Beroep
Producent van fruitsappen en dranken
Un Monde De Bois
Sébastien Morlain
Plaats
La Bouteille
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
wallo-wash
Fabrice Willems
Plaats
Yves-Gomezée
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Wild&Run
Anne-christine Gouder
Plaats
Céroux-Mousty
Beroep
Traiteur