Buurderij van

Aix - Rue Gaston Vérité

Eric Lesage
Verantwoordelijke van deze Buurderij

De Boeren

ApéReiff SRL
Guy Reiff
Plaats
Rebecq
Beroep
Wijnbouwer
ASPERGES MORTREUX SARL
Xavier Mortreux
Plaats
Raimbeaucourt
Beroep
Groentekweker
BOUTILLEUX Vincent
Vincent Boutilleux
Plaats
Aix
Beroep
Groentekweker
Cedric DUTHOIT
Cedric Duthoit
Plaats
Nomain
Beroep
Groentekweker
Champagne CHAUMONT D. & Fils
Olivier Chaumont
Plaats
Chepy
Beroep
Wijnbouwer
ChocolatSTEHLE
Jérémie Stehle
Plaats
Wingles
Beroepen
Chocolatier, Banketbakker
EARL Avicole Dupire
Jean - François Dupire
Plaats
Landas
Beroep
Kippenhouder
EIRL TOUSSAINT
Sylvain Toussaint
Plaats
Camphin-en-Pévèle
Beroep
Imker
Elevage DELMOTTE
Arnaud Delmotte
Plaats
Laventie
Beroep
Zoogkoeienhouder
EPICES & TOUS
Ludivine Leroy
Plaats
Longueil-Annel
Beroep
Fruitteler
Ferme DEMAN - LA FLAMANDERIE
Gonzague Deman
Plaats
Templemars
Beroepen
Slager, Varkensslager, Varkenshouder
Ferme des Epinchelles
Monique Et Bernard Mullié
Plaats
Phalempin
Beroepen
IJsmaker, Zuivelproducent, Graanverbouwer, Melkkoeienhouder
ferme lefebvre
Pascal Lefebvre
Plaats
Cysoing
Beroep
Groentekweker
Florence et Florian
Florence Grare
Plaats
Delettes
Beroepen
Stroopfabrikant, Producent van ambachtelijke pasta
GAEC de la chataigneraie
Christophe Hemar
Plaats
Saint-Barthélemy-Grozon
Beroep
Fruitteler
gaufres a l'ancienne
Jordi Aubourg
Plaats
Attiches
Beroep
Banketbakkerij
L'Atelier des Brasseurs
Francois Hebert
Plaats
Linselles
Beroep
Brouwer
La Chèvrerie Du Plat De Bois
Camille Derchez
Plaats
Saint-Waast
Beroep
Geitenhouder
La Ferme d'Arnaud
Arnaud Lespagnol
Plaats
Coutiches
Beroep
Groentekweker
La ferme des Magrès (GAEC des Magrès)
Dominique Bouillet
Plaats
Comines
Beroep
Groentekweker
La Ferme des Mions
Elise Dormion
Plaats
Hazebrouck
Beroepen
Graanverbouwer/meelfabrikant, Producent van ambachtelijke pasta
La Ferme Hélicicole
Sébastien Sanson
Plaats
Radinghem
Beroepen
Vishandelaar, Slakkenkweker
La Finarde
Jean-françois Dubois
Plaats
Arras
Beroep
Kaasverfijner
Le Green Griot
Grégoire Maurice
Plaats
Villeneuve-d'Ascq
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Le Pain De Nos Ancêtres
François Bernhard
Plaats
Landas
Beroep
Bakker/Banketbakker
Le Pic-Vert (ferme bio)
Jelle Jacobs
Plaats
La Glanerie
Beroepen
Poelier, Kippenhouder, Tuinbouwer, Groentekweker
LES CANARDS DE LA LYS
Benjamin Rogeau
Plaats
Comines
Beroepen
Inmaker, Eendenhouder
Marie-Miel
Marie-pierre Duflots
Plaats
Saméon
Beroepen
Confituurmaker, Stroopfabrikant, Imker
PIKARO
Marie-christine Tetard
Plaats
Aubry-du-Hainaut
Beroep
Koffiebrander
Saumon d'Isigny
Frédéric Biderre
Plaats
Géfosse-Fontenay
Beroep
Viskweker
Spiruline de l'Amandinois
Aurore Bulion
Plaats
Bruille-Saint-Amand
Beroep
Producent van spiruline
terre d'ânesse
Delphine Delhaunay
Plaats
Rainsars
Beroep
Zeepfabrikant/veehouder
Vergers de la Couturelle (EARL)
Matthieu Lubret
Plaats
Rumegies
Beroep
Fruitteler
YPER - La livraison collaborative
Louis Staquet
Plaats
Roubaix
Beroepen
Ambachtelijke producent (non-food), Bezorger