Buurderij van

Leipzig - HAL Atelierhaus

Ariane Jedlitschka
Verantwoordelijke van deze Buurderij

De Boeren

Alpujarra y más - Erlesenes aus Andalusien
Werner Hofer
Plaats
Berlin
Beroepen
Confituurmaker, Inmaker, Olijvenkweker, Wijnbouwer, Olijfolie producent
Bauer Freigeist
Bauer Freigeist
Plaats
Wiepke
Beroep
Zuivelproducent
Biohof - Barthel
Dirk Barthel
Plaats
Wörblitz
Beroep
Graanverbouwer
Café Chavalo
Anna Gompelmann
Plaats
Leipzig
Beroep
Koffiebrander
Chursdorfer Büffelspezialitäten
Ines Engel
Plaats
Penig
Beroep
Kaasverfijner
Das Herbarium Biolandgartenbau
Andre Noack Das Herbarium,biolandgartenbau
Plaats
Leipzig
Beroepen
Tuinbouwer/herbalist, Groentekweker
des KAISERS MÜHLE am Feldblumeweg
Christian Kaiser
Plaats
Kemberg
Beroep
Inmaker
Dr. Dichev
Nikolai Dichev
Plaats
Leipzig
Beroepen
Fruitteler, Producent van fruitsappen en dranken, Distilleerder
Euspiron - Einzigartig Algenartig
Stephanie Borchers
Plaats
Thallwitz
Beroepen
Fabrikant van natuurlijke cosmetica, Producent van spiruline, Stadslandbouwer
Früchteveredlung
Carolina Dittrich-schulz
Plaats
Großpösna
Beroepen
Confituurmaker, Inmaker, Stroopfabrikant
Geflügelhof Arnsdorf
Sven Börner
Plaats
Penig
Beroep
Poelier
Geflügelhof Fiebig GmbH
Jürgen Fiebig
Plaats
Grimma
Beroep
Poelier
Grüne Liga Kohrener Land e.V.
Grüne Liga Kohrenerland E.v.
Plaats
Frohburg
Beroepen
Fruitteler, Ciderfabrikant
HaferZeit
Anna Stiegemann
Plaats
Berlin
Beroep
Inmaker
HOFGOARDEN
Hofgoarden Elisa Schütze
Plaats
Leipzig
Beroep
Stadslandbouwer
Hofgut Behlitz
André Hauptmann-krostitz
Plaats
Eilenburg
Beroepen
Graanverbouwer, Olijvenkweker, Olijfolie producent
HofGut Kreuma
Malte Bauer
Plaats
Rackwitz
Beroepen
Bakker/Banketbakker, Groentekweker
KirschenGarten
Sirid Henneberger
Plaats
Kriebitzsch
Beroepen
Imker, Fruitteler
Kräuter- und Früchtehof Gänseblümchen
René Walther
Plaats
Crimmitschau
Beroepen
Fruitteler, Tuinbouwer/herbalist, Groentekweker
Kräutergärtnerei Sagan - Manufaktur aus Leidenschaft
Rüdiger Sagan
Plaats
Netzschkau
Beroepen
Tuinbouwer/herbalist, Thee fabrikant
Landimkerei Lampertswalde Imkerei Lars Thieme
Lars Thieme
Plaats
Cavertitz
Beroep
Imker
Landwirtschaftsbetrieb Matthias Herziger
Matthias Herziger
Plaats
Neukirchen/Pleiße
Beroepen
Graanverbouwer, Zoogschapenhouder
MALZIT
Steffi Tomljanovic Fa. Malzit
Plaats
Sandersleben (Anhalt)
Beroep
Confituurmaker
mannuš - feine kost manufaktur
Manuela Švedik
Plaats
Tangermünde
Beroepen
Inmaker, Fruitteler, Thee fabrikant
Manusso
Manuel Emmelmann
Plaats
Leipzig
Beroep
IJsmaker
MyThaiCoffee
Yves Marcel Müller
Plaats
Belgershain
Beroep
Koffiebrander
Omas Saure Spezialitäten
Nicole Simon
Plaats
Plauen
Beroep
Inmaker
Pufferfreunde by Schellenberg Pilze & Pufferspezialitäten
Sylvia Schellenberg
Plaats
Weischlitz
Beroep
Inmaker
Punya
Beatrice Pöltzig
Plaats
Leipzig
Beroep
Inmaker
Rackwitzer Landei GbR
Caroline Und Oliver Kahlo
Plaats
Rackwitz
Beroep
Poelier
Riethwiesenhof & Genusswerkstätten
Rudolf Sasse
Plaats
Kalbe (Milde)
Beroepen
Poelier, Veehouder (andere dieren), Eendenhouder, Varkenshouder, Groentekweker, Azijnmaker
TiMMi Transport GmbH
Christina Kleinau
Plaats
Leipzig
Beroep
Stadslandbouwer
Töpferei Tischkultur
Töpferei Tischkultur
Plaats
Leipzig
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Umani Kulturgut
Umani Kulturgut
Plaats
Leipzig
Beroep
Inmaker
Wasserbüffelfarm Dewitz
Holger Weichhan
Plaats
Taucha
Beroepen
Poelier, Zoogkoeienhouder, Ganzenhouder, Varkenshouder, Kippenhouder
Ziegenhof "Schlenze"
Uwe Sommer
Plaats
Zabenstedt
Beroepen
Veehouder (andere dieren), Varkenshouder