Buurderij van

Wavre - Les Halles aux Vins

Anne-françoise Bodart
Verantwoordelijke van deze Buurderij

De Boeren

100% POL
Pol-henri Dieu
Plaats
Chaumont-Gistoux
Beroep
Distilleerder
A la ferme en ville
Louis Bidoul
Plaats
Dion-Valmont
Beroep
Zoogkoeienhouder
Altitude 150
Raphael Noel
Plaats
Chaumont-Gistoux
Beroepen
Geitenhouder, Kaasverfijner
ApéReiff SRL
Guy Reiff
Plaats
Rebecq
Beroep
Wijnbouwer
Aux Saveurs Gourmandes
Guy Hendrickx
Plaats
Gembloux
Beroepen
Vishandelaar, Traiteur
BARAT
Remy Barat
Plaats
Uccle
Beroepen
Bakker/Banketbakker, Kaasverfijner
Boeren & Buren / La Ruche qui dit Oui!
Boeren & Buren / La Ruche Qui Dit Oui!
Plaats
Brussel
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Bottega De Nuzzo by Traiteur Nuzzo
Marco De Nuzzo
Plaats
Bousval
Beroep
Traiteur
Boucherie Alain
Anthony Perwez
Plaats
Genval
Beroep
Slager
Brasserie bio Tête Chargée - Fleur Camerman
Fleur Camerman
Plaats
Limelette
Beroep
Brouwer
Cérésal
Lindsay Cobut
Plaats
Bioul
Beroep
Banketbakker
CHAMPAGNE DAVERDON
Sebastien Daverdon
Plaats
Romery
Beroep
Wijnbouwer
Chocolate Temptation
Marie Zagaglia
Plaats
Wavre
Beroepen
Chocolatier, IJsmaker
Conserverie artisanale Kerbriant
Marc Le Gal
Plaats
Douarnenez
Beroep
Inmaker
DISTRI-SC
Serge Choquet
Plaats
Wavre
Beroep
Confituurmaker
Domaine du Chapitre
Annie Hautier Demarbaix
Plaats
Baulers
Beroep
Wijnbouwer
ELANDd
Muriel Vanderbeek Denamur
Plaats
Limelette
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Épi'k
Épi'k Épi'k
Plaats
Braine-le-Comte
Beroepen
Graanverbouwer, Graanverbouwer/meelfabrikant
ESAT LES JARDINS DE NONERES
Sandrine Marietti-ros / Aribaud
Plaats
Mont-de-Marsan
Beroep
Groentekweker
Ferme d'Aubâye
Xavier Gruselle
Plaats
Meux
Beroepen
Slager, Varkensslager
Ferme de l'Espinette
Oscar Et Claire Ghaye
Plaats
Tourinnes-la-Grosse
Beroep
Graanverbouwer
Ferme de la Chapelette
Luc Gérard
Plaats
Frasnes-lez-Gosselies
Beroep
Groentekweker
Ferme de Mielmont
Anne Michel
Plaats
Jemeppe-sur-Sambre
Beroep
Kaasverfijner
Ferme des Tiennes
Laurent Et Michel Noel
Plaats
Chaumont-Gistoux
Beroepen
Graanverbouwer, Zoogkoeienhouder, Groentekweker
Ferme du Passavant
Karel De Paepe
Plaats
Vieux-Genappe
Beroep
Groentekweker
Ferme Thirion
Fabienne Cuvelier
Plaats
Liernu
Beroepen
Zoogkoeienhouder, Varkenshouder, Kippenhouder
FooDGooD
Gaelle Raskin
Plaats
Sint-Joris-Weert
Beroepen
Banketbakker, Confituurmaker, Inmaker, Stroopfabrikant
Fromagerie du Plateau
Inès Spirlet
Plaats
Herve
Beroep
Kaasverfijner
FruitCollect
Maxime Niego
Plaats
Saint-Josse-ten-Noode
Beroep
Producent van fruitsappen en dranken
GROW
Simon Chavee
Plaats
Sart-Bernard
Beroep
Groentekweker
HIGH FIVE - specialty coffee roastery
Lucas & Bruno Dellisanti
Plaats
Louvain-la-Neuve
Beroep
Koffiebrander
Il Vecchio Mulino
Julian Vander Auwera
Plaats
La Louvière
Beroep
Producent van ambachtelijke pasta
Jean-Nicolas Arnould
Arnould Jean-nicolas
Plaats
Ottignies
Beroep
Imker
Jimmy's Garden
Jimmy Coeckelberghs
Plaats
Overijse
Beroep
Tuinbouwer
La Brigade des Gourmands
Bruno Méquignon
Plaats
Doussard
Beroep
Traiteur
La bulle de maryse - Produits de soins corporels qui protègent
Maryse Et Christophe Bernard/doyen
Plaats
Neufmaison
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
La Grange à Grains
Bérenger Brasset
Plaats
Harly
Beroep
Graanverbouwer
La Perle du Nord
Valery Gennen
Plaats
Liernu
Beroep
Vishandelaar
LAB 04
Jean-françois Aufort
Plaats
Hannut
Beroep
Brouwer
Le Fils du Boulanger
Vincent Wolters
Plaats
Lasne
Beroep
Bakker/Banketbakker
LE MIEL DE BASSE LALOUX
Yves Amand
Plaats
Bousval
Beroep
Imker
Le Pot-Agé Fleuri
Florence Stange
Plaats
Glabais
Beroepen
Tuinbouwer, Groentekweker
Le Roi du Cuberdon
Davide Rosato
Plaats
Saint-Nicolas
Beroep
Banketbakker
Le temps des récoltes
Cathy Charles
Plaats
Nil-Saint-Vincent-Saint-Martin
Beroepen
Traiteur, Fruitteler
LEROY Marc - Le Royaume des Abeilles
Marc Leroy
Plaats
Cagnoncles
Beroep
Imker
Les Bonbons de Grand-Mère
Christophe Mausen
Plaats
Saint-Nicolas
Beroep
Banketbakker
Les Fromages de Thoricourt
Louis Oostendorp
Plaats
Thoricourt
Beroepen
Zuivelproducent, Melkkoeienhouder
Les Légumes du Pusse
Laurent Goies
Plaats
Céroux-Mousty
Beroep
Groentekweker
LiliSoup
Lionelle Francart
Plaats
Ottignies
Beroep
Traiteur
Ma Lessive
Bernard Hellin
Plaats
Dion-Valmont
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Maison Lagneaux
Adrien Lagneaux
Plaats
Lasne
Beroep
Brouwer
Makesenz
Sophie Trenteseaux
Plaats
Ixelles
Beroep
Fabrikant van natuurlijke cosmetica
Maloé sprl
Didier Campos
Plaats
Wavre
Beroep
Traiteur
Mobius Beer
Gilles Meert
Plaats
Sombreffe
Beroep
Brouwer
NATURAWASH Lessive Solidaire a.s.b.l.
Yves Louis
Plaats
Pont-à-Celles
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
olijfolie La Huerta
Jan Van Remortel
Plaats
Tervuren
Beroep
Olijfolie producent
Pepe Empanadas " Saveurs d'Argentine"
Aldana Satta
Plaats
Wavre
Beroep
Traiteur
Petit Kaiyou
Kai Company
Plaats
Lasne
Beroepen
Restauranthouder, Traiteur
PINTAFISH
Jan Versteden
Plaats
Tielt-Winge
Beroep
Vishandelaar
Raviolart
Guido Ronconi
Plaats
Sterrebeek
Beroep
Producent van ambachtelijke pasta
Rhumantic
Fabian Pierre
Plaats
Etterbeek
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Rucher Au Bonheur des Abeilles
Jacky Regnier
Plaats
Bleret
Beroep
Imker
Ruyloft
Patrick Ruyloft
Plaats
Velm
Beroep
Tuinbouwer
Saperlipop
Sébastien Abrams
Plaats
La Hulpe
Beroep
IJsmaker
Save Bee
Save Bee
Plaats
Lasne
Beroep
Imker
Sirop Nature (fleurs de Sureau)
André Ballieu
Plaats
Hennuyères
Beroep
Stroopfabrikant
So'Bake It
Soheila Sadraee
Plaats
La Hulpe
Beroep
Bakker/Banketbakker
Terra Sana
Didier Servaye
Plaats
Woluwe-Saint-Lambert
Beroep
Bezorger
Treize Envies
Vanessa De Hertogh
Plaats
Ottignies
Beroepen
Restauranthouder, Traiteur
Une autre époque
Sébastien Devos
Plaats
Baisy-Thy
Beroep
Traiteur
Vert d'Iris
Frédéric Morand
Plaats
Anderlecht
Beroepen
Fruitteler, Groentekweker, Stadslandbouwer
WELLnutrifood
André De Woot
Plaats
Waterloo
Beroepen
Confituurmaker, Fruitteler, Fairtrade handelaar, Thee fabrikant
Wild&Run
Anne-christine Gouder
Plaats
Céroux-Mousty
Beroep
Banketbakker