Buurderij van

Ouvrouer-les-Champs - Lieu-dit Marmain

Laura & Philippe
Buurderij-Verantwoordelijke

De Boeren

Alexandre Ducardonnet
Alexandre Ducardonnet
Plaats
Dammarie-sur-Loing
Beroep
Producent van fruitsappen en dranken
ANNAÏ
Hesham Mostafa
Plaats
Pocé-sur-Cisse
Beroep
Traiteur
AU JARDIN DU BRANDALON
Remi Bonneau
Plaats
Bou
Beroepen
Paddenstoelenkweker, Groentekweker
Au levain du jour
Gabriel Huot
Plaats
Dry
Beroep
Bakker/Banketbakker
Autour Du BOCAL
Miguel Rey
Plaats
Sury-aux-Bois
Beroep
Restauranthouder
BONHEUR ET PAPILLES
Laura Bonheur Et Papilles
Plaats
Ouvrouer-les-Champs
Beroepen
Banketbakkerij, Traiteur, Bezorger
Brasserie HopRock
Ludovic Barruet
Plaats
Chécy
Beroep
Brouwer
C'est Moi qui l'Effet
Sandy Barouk
Plaats
Vitry-aux-Loges
Beroep
Banketbakkerij
Chef Gondo
Gondo-michel Diomandé
Plaats
Saint-Jean-le-Blanc
Beroep
Traiteur
Chèvrerie Loiseau Biquette Vallée
Jérome Loiseau
Plaats
Saint-Gondon
Beroep
Geitenhouder
Chez Corinne
Corinne Plu
Plaats
Ouvrouer-les-Champs
Beroep
Groentekweker
DESSINE MOI UN SAVON
Sophie Michaux
Plaats
Donnery
Beroep
Zeepfabrikant
Diana Epices
Diana Poschl
Plaats
Dourdan
Beroepen
Fruitteler, Azijnmaker, Bezorger
Domaine des Maisonnettes
Serge Bataillon
Plaats
Amboise
Beroepen
Wijnbouwer, Bezorger
Domaine Sainte-Marie
Domaine Sainte-marie
Plaats
Ouzouer-sur-Loire
Beroepen
Zoogkoeienhouder, Zoogschapenhouder, Kippenhouder
Domaine Valérie Deneufbourg
Valérie Deneufbourg
Plaats
Cléry-Saint-André
Beroep
Wijnbouwer
Douceurs Fermières
Anaïs Bedu
Plaats
Ivoy-le-Pré
Beroep
Melkschapenhouder
EARL Aribaud
Hervé Clément Et Michelle Aribaud
Plaats
Férolles
Beroepen
Kippenhouder, Groentekweker
EARL Bisons d'Auvergne
Matthieu Peron
Plaats
Rocles
Beroepen
Zoogkoeienhouder, Veehouder (andere dieren)
EARL Faucheux
Antoine Faucheux
Plaats
Pithiviers-le-Vieil
Beroepen
Graanverbouwer, Olijfolie producent
EARL LA BASILIERE
Rémi Baron
Plaats
Vienne-en-Val
Beroepen
Zoogkoeienhouder, Melkkoeienhouder
EARL la jonchere
Philippe Cimetiere
Plaats
Sigloy
Beroep
Fruitteler
EURL CAVE NEROT
Julie Nerot
Plaats
Saint-Père
Beroep
Wijnbouwer
Fanny Marchand
Fanny Marchand
Plaats
Vineuil
Beroep
Groentekweker
Ferme de Corneboeuf
Justine Coppoolse
Plaats
Sigloy
Beroep
Graanverbouwer/meelfabrikant
Ferme de la Grande Vove
Nathalie & Philippe Beaujouan
Plaats
Roches
Beroep
Fruitteler
Ferme de La Petite Brosse
Estelle Asselin Cabezas
Plaats
Girolles
Beroep
Geitenhouder
Ferme de la voie Lactée
Amélie & Chloé Vincent
Plaats
Ourouër
Beroepen
Zoogkoeienhouder, Melkkoeienhouder, Varkenshouder, Kippenhouder
Ferme de Létourville
Clémence Leduc
Plaats
Boisville-la-Saint-Père
Beroep
Groentekweker
Ferme du Creuset
Laetitia Pora
Plaats
Neuville-lès-Decize
Beroepen
Melkkoeienhouder, Melkschapenhouder
Ferme du Prieuré
Jocelyne Pohu
Plaats
Pocé-sur-Cisse
Beroepen
Eendenhouder, Kalkoenhouder, Ganzenhouder, Kippenhouder
Ferme Les Barres & Monsieur Fermier
Maxime Dion
Plaats
Châtillon-sur-Colmont
Beroepen
Melkkoeienhouder, Varkenshouder
Fumé des Gourmets
Marc Foulon
Plaats
Vienne
Beroep
Vishandelaar
GAEC du Croc du Merle
Damien & Nicolas
Plaats
Muides-sur-Loire
Beroepen
Melkkoeienhouder, Wijnbouwer
Gobert Fruits
Romain Gobert
Plaats
Chantemerle-les-Blés
Beroep
Fruitteler
Gougou & Tendances
Gwenaëlle Weissenbacher
Plaats
Châteauneuf-sur-Loire
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Graines Précieuses
Graines Précieuses
Plaats
Aix-en-Provence
Beroep
Traiteur
HIRLAY JACQUES
Jacques Hirlay
Plaats
Saint-Père-sur-Loire
Beroepen
Kippenhouder, Groentekweker
Horti Bio41
Dominique Catineau
Plaats
Chitenay
Beroepen
Tuinbouwer, Groentekweker
La Chesnaie
Hugo Pobelle
Plaats
Fay-aux-Loges
Beroepen
Zoogschapenhouder, Kippenhouder, Groentekweker
La Ferme de l'Etang
Cathy Fresnay
Plaats
Épuisay
Beroep
Veehouder (andere dieren)
La Ferme des Perrières
Eric Duriez
Plaats
Saint-Hilaire-Saint-Mesmin
Beroepen
Fruitteler, Groentekweker
La Ferme du Clossy
Foued Mlik
Plaats
Lailly-en-Val
Beroep
Geitenhouder
La fine bouche
Cédric Dejiraud
Plaats
Châteauneuf-sur-Loire
Beroep
Restauranthouder
La Fournée de Sigloy
Paul Marcoin
Plaats
Sigloy
Beroepen
Bakker/Banketbakker, Traiteur
La librairie de la Ruche qui dit Oui !
Librairie De La Ruche Qui Dit Oui !
Plaats
Paris 11
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
LA PECHE DE PEPE
Stéphanie & Christophe Wald
Plaats
Kaltenhouse
Beroepen
Vishandelaar, Traiteur
LA PETITE BERGERIE
Fabienne Noel
Plaats
Montereau
Beroep
Melkschapenhouder
Le Champ des Saveurs
Bruno Vincent
Plaats
Férolles
Beroepen
Inmaker, Groentekweker
LE CHEMIN DES PRES
Aurélien Seureau
Plaats
Nieulle-sur-Seudre
Beroepen
Zoogkoeienhouder, Groentekweker
Le Four à Bois
Sébastien Guittard
Plaats
Beaugency
Beroep
Bakker/Banketbakker
Le Jardin de Gabriel
Sabrina Bodet
Plaats
Beddes
Beroepen
Banketbakkerij, Banketbakker
LE VERGER DE LA FONTAINE
Frédéric Ozog
Plaats
Mont-près-Chambord
Beroep
Fruitteler
Les 3 P'tits Cornichons
Florence Pinson
Plaats
Épeautrolles
Beroepen
Inmaker, Groentekweker
LES BEAUX VIVANTS
Nina Fenateu
Plaats
Blois
Beroep
Inmaker
Les Escargots de la Forêt
Cédric Dufresne
Plaats
Bouzy-la-Forêt
Beroep
Akkerbouwer
Les Kiwis de Varennes
Ghislaine Gaignon
Plaats
Varennes-sur-Loire
Beroep
Fruitteler
Les ZZZ'HappyCulteurs
Yan Capitaine
Plaats
Bonnée
Beroep
Imker
Maison Dejorges
Adelaide De Faverges
Plaats
Coulanges-lès-Nevers
Beroep
Producent van ambachtelijke pasta
MAISON SAVOURÉ
Tiphaine Savouré
Plaats
Janville
Beroep
Stroopfabrikant
Mam's cuisine
Elodie Lafont
Plaats
Saint-Martin-d'Abbat
Beroep
Traiteur
martin sébastien
Sebastien Martin
Plaats
Jussy
Beroep
Fruitteler
Mathieu Apiculture
Mathieu Noirot
Plaats
Saint-Martin-d'Abbat
Beroep
Imker
Maxime maignez
Maxime Maignez
Plaats
Ampuis
Beroep
Wijnbouwer
Nature Viande
Etienne Maury
Plaats
Prigonrieux
Beroep
Zoogkoeienhouder
PHILIPPE JOUBERT
Véronique Et Philippe Joubert
Plaats
Betz-le-Château
Beroep
Graanverbouwer
POPEE
Margot Leflaive
Plaats
Paris 11
Beroep
Fabrikant van huishoudelijke producten
SARL BENOIT- RIZ DE CANAVERE
Jean-louis Benoit
Plaats
Saint-Gilles
Beroep
Graanverbouwer
SARL Ferme d'Ecuillon
Famille Langé
Plaats
Lumeau
Beroepen
Graanverbouwer, Producent van ambachtelijke pasta
SAVEURS OCEANES
Christelle Ulrich
Plaats
Bourcefranc-le-Chapus
Beroep
Vishandelaar
savons arthur
Arthur Blouet
Plaats
Sceaux-du-Gâtinais
Beroep
Zeepfabrikant
SCEA Nadou
Frédéric Chatenet
Plaats
Bonnée
Beroep
Groentekweker
Terre Délices
François Lorin
Plaats
Digny
Beroep
Graanverbouwer
THE KEFIR & KOMBUCHA COMPAGNIE
Apo Et Gaëtane
Plaats
Cravant-les-Côteaux
Beroepen
Brouwer, Producent van fruitsappen en dranken
thierry planchon
Thierry Planchon
Plaats
Tauxigny
Beroepen
Slager, Varkensslager
Traiteur Terre et Mer
Christophe Wald
Plaats
Kaltenhouse
Beroep
Traiteur
VALCONIE
Solenne Thevenet
Plaats
Viabon
Beroepen
Molenaar, Koffiebrander, Graanverbouwer
Villoiseaux (Limouz'in)
Alexandre Plateau
Plaats
Arrou
Beroep
Zoogkoeienhouder