Buurderij van

Ballan-Miré - Rue de la mignonniere

Audrey Cottin
Buurderij-Verantwoordelijke

De Boeren

37 Degrés
Baptiste Poltron
Plaats
La Riche
Beroep
Distilleerder
ADAL TERRA
Aline Lohr
Plaats
Freyming-Merlebach
Beroepen
Banketbakkerij, Molenaar, Producent van ambachtelijke pasta
Alchimy
Sandrine Et Bruno Ligier
Plaats
Guérande
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Amirault JMarie Bourgueil Loire
Jean Marie Amirault
Plaats
Benais
Beroep
Wijnbouwer
ANNAÏ
Hesham Mostafa
Plaats
Pocé-sur-Cisse
Beroep
Traiteur
AUDREY VOUS LIVRE
Audrey Cottin
Plaats
Ballan-Miré
Beroep
Bezorger
BERTHE ET PERRIN CONFISEURS
Laurence Berthe Perrin
Plaats
Vernoil-le-Fourrier
Beroepen
Banketbakkerij, Chocolatier, IJsmaker
Bleue Fée
Isabelle Merand
Plaats
Sonzay
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
brasserie du Cyclope
Gaelle Malgogne
Plaats
Parçay-Meslay
Beroep
Brouwer
C'EST JUSTE!
Gaëlle Pelletier
Plaats
Chambray-lès-Tours
Beroepen
Molenaar, Imker, Olijfolie producent
Célie Délice
Célie Chimbault
Plaats
Fondettes
Beroep
Traiteur
Champagne Sylvie Vaudoir
Sylvie Vaudoir
Plaats
Torvilliers
Beroep
Wijnbouwer
CHAMPS %
Eric Crastes
Plaats
Champigné
Beroepen
Fruitteler, Groentekweker
Chant de blé
Véronique Leger
Plaats
Saint-Épain
Beroepen
Graanverbouwer/meelfabrikant, Saffraanproducent
Châtaigne Gourmande
Denis Bourgin
Plaats
Varaignes
Beroep
Fruitteler
Chef Gondo
Gondo-michel Diomandé
Plaats
Saint-Jean-le-Blanc
Beroep
Traiteur
Chuy
Patrick Chuy
Plaats
Luynes
Beroep
Kippenhouder
Confitures de Tradition
Karine Batista-thomas
Plaats
Semblançay
Beroep
Banketbakker
CONSERVERIE DE TOURAINE
Estelle Duchemin
Plaats
Candes-Saint-Martin
Beroep
Inmaker
Coquelicot
• Coquelicot •
Plaats
Saint-Georges-de-Didonne
Beroep
Tuinbouwer
Dana Spirulina
Suzanne Vandamme
Plaats
Conquereuil
Beroep
Producent van spiruline
DÉLICES & COULEURS, LA CUISINE EN BOCAL
Thierry Friolet
Plaats
Saint-Cyr-sur-Loire
Beroep
Inmaker
Diana Epices
Diana Poschl
Plaats
Dourdan
Beroepen
Fruitteler, Azijnmaker, Bezorger
Didier Brunet
Didier Brunet
Plaats
Rigny-Ussé
Beroep
Groentekweker
Domaine des Maisonnettes
Serge Bataillon
Plaats
Amboise
Beroepen
Wijnbouwer, Bezorger
Domaine Leblanc - Les Closserons
Pierre Leblanc
Plaats
Faye-d'Anjou
Beroep
Wijnbouwer
DOMAINE SAINT LANDOR
Maud Georget
Plaats
Les Trois-Moutiers
Beroep
Wijnbouwer
Douceurs acidulées
Mélanie Brochot
Plaats
Saint-Cyr-sur-Loire
Beroep
Banketbakker
EARL Bisons d'Auvergne
Matthieu Peron
Plaats
Rocles
Beroepen
Zoogkoeienhouder, Veehouder (andere dieren)
EARL DUFRAISSE
Julien , Christine Et Thierry Dufraisse
Plaats
Cheverny
Beroep
Melkkoeienhouder
EARL LA VOIE LACTEE
Julie Migaud
Plaats
Neuillé
Beroep
Geitenhouder
EARL Le Pas-sage Obligé
Corentin Perrot
Plaats
Longué-Jumelles
Beroep
Groentekweker
EARL MAHIEU MARTINEAU
Luc Mahieu
Plaats
Crouzilles
Beroepen
Zoogkoeienhouder, Kippenhouder
EARL MECHIN
Jimmy Earl Mechin - Dessillion
Plaats
Hommes
Beroep
Groentekweker
EARL PICOU
Stéphane Picou
Plaats
Saint-Genouph
Beroep
Groentekweker
epicoeur
Charlotte Audouin
Plaats
Saint-Mesmin
Beroepen
Molenaar, Graanverbouwer/meelfabrikant
ESCHER & THOMAS
Iwan Escher
Plaats
Chissay-en-Touraine
Beroep
Wijnbouwer
EXPERT BIO
Olivier Petit
Plaats
Plessé
Beroep
Zeepfabrikant
FAENUM
Earl Charrais
Plaats
Mirebeau
Beroep
Stadslandbouwer
Ferme de La Croix
Nadège Et Alain Blemus
Plaats
Charentilly
Beroepen
Graanverbouwer, Kippenhouder
ferme de la Digue
Xavier Rosey
Plaats
Monteaux
Beroep
Graanverbouwer/meelfabrikant/bakker
Ferme de la Duterie
Michel Devault
Plaats
Beaumont-Village
Beroep
Melkkoeienhouder
Ferme de la Grande Vove
Nathalie Et Philippe Beaujouan
Plaats
Roches
Beroep
Fruitteler
Ferme de la vignellerie
Johanne Pineteau
Plaats
Hommes
Beroepen
Zoogkoeienhouder, Zoogschapenhouder, Varkenshouder
Ferme de Létourville
Clémence Leduc
Plaats
Boisville-la-Saint-Père
Beroep
Groentekweker
Ferme du Chat Blanc - Famille Lonqueu
Benoit Lonqueu
Plaats
Maves
Beroepen
Graanverbouwer/meelfabrikant, Groentekweker
Ferme du Prieuré
Jocelyne Pohu
Plaats
Pocé-sur-Cisse
Beroepen
Eendenhouder, Kalkoenhouder, Ganzenhouder, Kippenhouder
Ferme Les Barres & Monsieur Fermier
Maxime Dion
Plaats
Châtillon-sur-Colmont
Beroepen
Melkkoeienhouder, Varkenshouder
GAEC DES DEUX SAINTS
Eric Refour
Plaats
Saint-Aubin-le-Dépeint
Beroepen
Confituurmaker, Inmaker, Stroopfabrikant, Fruitteler, Graanverbouwer, Zoogkoeienhouder
GAEC MABIQUETTE
Rémi Mabilleau
Plaats
Villandry
Beroep
Geitenhouder
Geoffrey de Noüel
Geoffrey De Noüel
Plaats
Sainte-Maure-de-Touraine
Beroep
Wijnbouwer
Georget Reulier Triolet (GRT)
Olivier Earl Georget Reulier Triolet
Plaats
Le Vieil-Baugé
Beroepen
Kippenhouder, Groentekweker
Happy miellerie
Emeric Fouré
Plaats
Loché-sur-Indrois
Beroep
Imker
Jardin à Croquer
Alexis Ramelet
Plaats
Contres
Beroep
Banketbakkerij
JAUTROU frédéric
Frédéric Jautrou
Plaats
Chaveignes
Beroepen
Graanverbouwer, Groentekweker
JEMME BIERES ARTISANALES
Joachim Caldeira
Plaats
Saint-Ouen-les-Vignes
Beroep
Brouwer
Krêp'Truck
Frederic Ketelslegers
Plaats
Artannes-sur-Indre
Beroep
Pannenkoekenbakker
La Boul'Ange rit
Cathy Fries
Plaats
Chambray-lès-Tours
Beroep
Bakker/Banketbakker
La Branche à Fruits
Brisard Guillaume
Plaats
Saint-Branchs
Beroep
Fruitteler
La Brigade des Gourmands
Bruno Méquignon
Plaats
Doussard
Beroep
Traiteur
La Ferme d'Ave
Temanuata Girard
Plaats
Luynes
Beroep
Melkkoeienhouder
La Ferme Dans Le Panier
Paola Sassier
Plaats
Luzillé
Beroep
Groentekweker
La ferme du Beugnon
Claire Arnou
Plaats
Vallières-les-Grandes
Beroepen
Paardenhouder, Zoogkoeienhouder
La Ferme du Joyeux Laboureur
Guillaume Turquois
Plaats
Marçay
Beroepen
Graanverbouwer/meelfabrikant, Producent van ambachtelijke pasta
La librairie de la Ruche qui dit Oui !
Librairie De La Ruche Qui Dit Oui !
Plaats
Paris 11
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
La Petite Brasserie Roseruby
Grégory Courtin
Plaats
Rigny-Ussé
Beroep
Brouwer
La Sévaudière
Bénédicte Chaleroux
Plaats
Mettray
Beroep
Tuinbouwer/herbalist
Les 3 P'tits Cornichons
Florence Pinson
Plaats
Épeautrolles
Beroepen
Inmaker, Groentekweker
LES BEAUX VIVANTS
Nina Fenateu
Plaats
Blois
Beroep
Inmaker
les champignons du breuil
Ludovic Bernardet
Plaats
Cinq-Mars-la-Pile
Beroep
Paddenstoelenkweker
Les Champs de Julien
Julien Les Champs De
Plaats
Mettray
Beroep
Olijfolie producent
Les champs dons
Timothée Gbtchenou
Plaats
Manthelan
Beroepen
Graanverbouwer, Kippenhouder
LES DELICES DU LUY DE FRANCE
Baptiste Carrere
Plaats
Malaussanne
Beroepen
Poelier, Eendenhouder
Les Garçons Glaciers
Francois Blourde
Plaats
Angers
Beroep
IJsmaker
LES JARDINS DE BERTHEGON
Emilie Et Florent
Plaats
Berthegon
Beroep
Groentekweker
Les Kiwis de Varennes
Ghislaine Gaignon
Plaats
Varennes-sur-Loire
Beroep
Fruitteler
Les Parfums d'Anaé
Nathalie Burret
Plaats
Ambillou
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
LES PAYSANS TOURANGEAUX
Christine Boisquillon
Plaats
Sainte-Maure-de-Touraine
Beroepen
Varkenshouder, Bezorger
Les Potions Créoles
David Grougi
Plaats
Montlouis-sur-Loire
Beroep
Distilleerder
Maillet
Denis Maillet
Plaats
Fougeré
Beroep
Groentekweker
Maison GRAMM
Clémentine Et Marc-antoine Lenglart
Plaats
Tours
Beroep
Koffiebrander
MILLE ET UNE CONFITURES
Laurent Dutheil
Plaats
Chinon
Beroep
Confituurmaker
Pasta Murati
Matthieu Arnaud
Plaats
Laroin
Beroep
Producent van ambachtelijke pasta
Patiss&Collect
Christelle Pilon
Plaats
Chambray-lès-Tours
Beroep
Banketbakker
PHILIPPE JOUBERT
Véronique Et Philippe Joubert
Plaats
Betz-le-Château
Beroep
Graanverbouwer
POPEE
Margot Leflaive
Plaats
Paris 11
Beroep
Fabrikant van huishoudelijke producten
ROCHETTE Loïc
Loïc Sourdon
Plaats
Neuillé-Pont-Pierre
Beroep
Groentekweker
ROUSSEL TRADITION
Cyril Roussel
Plaats
Chambray-lès-Tours
Beroep
Bakker/Banketbakker
SAPOBEL
Aude Fragnaud
Plaats
Saint-Cyr-sur-Loire
Beroep
Zeepfabrikant
SARL BENOIT- RIZ DE CANAVERE
Jean-louis Benoit
Plaats
Saint-Gilles
Beroep
Graanverbouwer
SARL LAIT P'TITS LOUPS
Sarl Lait Ptits Loups
Plaats
Azay-sur-Cher
Beroep
Kaasverfijner
SARL Liger - La Loère
Cyril Langlois
Plaats
Tours
Beroep
Brouwer
SAVEURS OCEANES
Christelle Ulrich
Plaats
Bourcefranc-le-Chapus
Beroep
Vishandelaar
Savonnerie Cléau
Aurélie Barès-edeline
Plaats
Saint-Branchs
Beroep
Zeepfabrikant
Savonnerie NEO
Aurélie Vassileff
Plaats
Montierchaume
Beroepen
Fabrikant van natuurlijke cosmetica, Fabrikant van huishoudelijke producten
SCEA Labaronne
Elodie Labaronne
Plaats
Tours
Beroep
Groentekweker
SCEA LORION/ Exploitation Laurence COLETTE
Laurence Colette
Plaats
Saint-Paul
Beroepen
Fruitteler, Groentekweker
Soap'erlipopette
Christèle Dehaudt
Plaats
Villandry
Beroep
Zeepfabrikant
Spiruline Jeannette
Erwan & Elizabeth Couëtoux
Plaats
Louans
Beroep
Producent van spiruline
Terraseme
Raphaël Triolet
Plaats
Le Vieil-Baugé
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
THE KEFIR & KOMBUCHA COMPAGNIE
Apo Et Gaëtane
Plaats
Cravant-les-Côteaux
Beroepen
Brouwer, Producent van fruitsappen en dranken
thierry planchon
Thierry Planchon
Plaats
Tauxigny
Beroepen
Slager, Varkensslager
Tony DIVOT
Tony Et Virginie Divot
Plaats
Assérac
Beroep
Zoutwinner
Vegetool
Arnaud Yaicle
Plaats
Thiville
Beroepen
Fabrikant van natuurlijke cosmetica, Olijfolie producent
Verger de la Dagueneterie
Joël Crison Verger De La Dagueneterie
Plaats
La Ferrière-Bochard
Beroep
Ciderfabrikant