Buurderij van

Bléré - Rue de Malétrenne

Irène Menini
Buurderij-Verantwoordelijke

De Boeren

ADAL TERRA
Aline Lohr
Plaats
Freyming-Merlebach
Beroepen
Banketbakkerij, Molenaar, Producent van ambachtelijke pasta
Amirault JMarie Bourgueil Loire
Jean Marie Amirault
Plaats
Benais
Beroep
Wijnbouwer
ANNAÏ
Hesham Mostafa
Plaats
Pocé-sur-Cisse
Beroep
Traiteur
Arbol Torréfacteur
Clémentine Et Marc-antoine Lenglart
Plaats
Tours
Beroep
Koffiebrander
BERTHE ET PERRIN CONFISEURS
Laurence Berthe Perrin
Plaats
Vernoil-le-Fourrier
Beroepen
Banketbakkerij, Chocolatier, IJsmaker
BONHEUR ET PAPILLES
Laura Bonheur Et Papilles
Plaats
Ouvrouer-les-Champs
Beroepen
Banketbakkerij, Traiteur, Bezorger
CAP'IØ - WETLAND
Brigitte Bonneaudeau
Plaats
Saint-Pierre-d'Oléron
Beroepen
Ambachtelijke producent (non-food), Zeepfabrikant, Fabrikant van natuurlijke cosmetica
Chant de blé
Véronique Leger
Plaats
Saint-Épain
Beroepen
Graanverbouwer/meelfabrikant, Saffraanproducent
Chuy
Patrick Chuy
Plaats
Luynes
Beroep
Kippenhouder
Confitures de Tradition
Karine Batista-thomas
Plaats
Semblançay
Beroep
Banketbakker
DÉLICES & COULEURS, LA CUISINE EN BOCAL
Thierry Friolet
Plaats
Saint-Cyr-sur-Loire
Beroep
Inmaker
Diana Epices
Diana Poschl
Plaats
Dourdan
Beroepen
Fruitteler, Azijnmaker, Bezorger
Domaine des Maisonnettes
Serge Bataillon
Plaats
Amboise
Beroepen
Wijnbouwer, Bezorger
Earl Francis et Françoise Desbourdes
Emilien Desbourdes
Plaats
Panzoult
Beroep
Wijnbouwer
EARL le buisson
Le Buisson Earl
Plaats
Le Louroux
Beroep
Geitenhouder
EARL LE FLECHE
Florent Le Fleche
Plaats
Ciran
Beroepen
Graanverbouwer, Veehouder (andere dieren)
EARL Le Pas-sage Obligé
Corentin Perrot
Plaats
Longué-Jumelles
Beroep
Groentekweker
EARL MECHIN
Jimmy Earl Mechin - Dessillion
Plaats
Hommes
Beroep
Groentekweker
Fanny Marchand
Fanny Marchand
Plaats
Vineuil
Beroep
Groentekweker
Ferme de La Croix
Nadège Et Alain Blemus
Plaats
Charentilly
Beroepen
Graanverbouwer, Kippenhouder
Ferme de la Duterie
Michel Devault
Plaats
Beaumont-Village
Beroep
Melkkoeienhouder
Ferme de la Grande Vove
Nathalie & Philippe Beaujouan
Plaats
Roches
Beroep
Fruitteler
Ferme de la vignellerie
Johanne Pineteau
Plaats
Hommes
Beroep
Varkenshouder
Ferme de Létourville
Clémence Leduc
Plaats
Boisville-la-Saint-Père
Beroep
Groentekweker
Ferme du Prieuré
Jocelyne Pohu
Plaats
Pocé-sur-Cisse
Beroepen
Eendenhouder, Kalkoenhouder, Ganzenhouder, Kippenhouder
GAEC DES DEUX SAINTS
Eric Refour
Plaats
Saint-Aubin-le-Dépeint
Beroepen
Confituurmaker, Inmaker, Stroopfabrikant, Fruitteler, Graanverbouwer, Zoogkoeienhouder
Gaec Saint Sauveur
Marie Luce Terrier
Plaats
Santenay
Beroep
Melkkoeienhouder
Horti Bio41
Dominique Catineau
Plaats
Chitenay
Beroepen
Tuinbouwer, Groentekweker
Jardin à Croquer
Olivier Paurd
Plaats
Contres
Beroep
Banketbakkerij
L'Univers des Bougies fondantes
Océane Lefriec
Plaats
Auzouer-en-Touraine
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
La Branche à Fruits
Brisard Guillaume
Plaats
Saint-Branchs
Beroep
Fruitteler
La Ferme Dans Le Panier
Paola Sassier
Plaats
Luzillé
Beroep
Groentekweker
La ferme du Beugnon
Claire Arnou
Plaats
Vallières-les-Grandes
Beroepen
Paardenhouder, Zoogkoeienhouder
La Ferme du Joyeux Laboureur
Guillaume Turquois
Plaats
Marçay
Beroepen
Graanverbouwer/meelfabrikant, Producent van ambachtelijke pasta, Olijfolie producent
La librairie de la Ruche qui dit Oui !
Librairie De La Ruche Qui Dit Oui !
Plaats
Paris 11
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
La Sévaudière
Bénédicte Chaleroux
Plaats
Mettray
Beroep
Tuinbouwer/herbalist
Le Rucher de Villechaumont
Jean Pierre Brulant
Plaats
Cravant
Beroep
Imker
Les 3 P'tits Cornichons
Florence Pinson
Plaats
Épeautrolles
Beroepen
Inmaker, Groentekweker
LES BEAUX VIVANTS
Nina Fenateu
Plaats
Blois
Beroep
Inmaker
les champignons du breuil
Ludovic Bernardet
Plaats
Cinq-Mars-la-Pile
Beroep
Paddenstoelenkweker
Les Champs de Julien
Julien Les Champs De
Plaats
Mettray
Beroep
Olijfolie producent
LES DELICES DU LUY DE FRANCE
Baptiste Carrere
Plaats
Malaussanne
Beroepen
Poelier, Eendenhouder
Martin-Pêcheur
Antoine Proust
Plaats
Chisseaux
Beroep
Visser
PAM
Irène Menini
Plaats
Bléré
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
PHILIPPE JOUBERT
Véronique Et Philippe Joubert
Plaats
Betz-le-Château
Beroep
Graanverbouwer
POPEE
Margot Leflaive
Plaats
Paris 11
Beroep
Fabrikant van huishoudelijke producten
ROUSSEL TRADITION
Cyril Roussel
Plaats
Chambray-lès-Tours
Beroep
Bakker/Banketbakker
Rucher de la Rillonnière
Nathalie Guimberteau
Plaats
Pocé-sur-Cisse
Beroep
Imker
SAMANA COSMETIQUES
Paquita Sanchez
Plaats
Montlouis-sur-Loire
Beroep
Zeepfabrikant
SARL BENOIT- RIZ DE CANAVERE
Jean-louis Benoit
Plaats
Saint-Gilles
Beroep
Graanverbouwer
SARL LAIT P'TITS LOUPS
Sarl Lait Ptits Loups
Plaats
Azay-sur-Cher
Beroep
Kaasverfijner
SARL Liger - La Loère
Cyril Langlois
Plaats
Tours
Beroep
Brouwer
SAVEURS OCEANES
Christelle Ulrich
Plaats
Bourcefranc-le-Chapus
Beroep
Vishandelaar
Savonnerie NEO
Aurélie Vassileff
Plaats
Montierchaume
Beroepen
Fabrikant van natuurlijke cosmetica, Fabrikant van huishoudelijke producten
SCEA L'ESCARGOT DE MOULIHERNE
Arnaud Le Nud
Plaats
Mouliherne
Beroep
Akkerbouwer
SCEA Labaronne
Elodie Labaronne
Plaats
Tours
Beroep
Groentekweker
Soap'erlipopette
Christèle Dehaudt
Plaats
Villandry
Beroep
Zeepfabrikant
Spiruline Jeannette
Erwan & Elizabeth Couëtoux
Plaats
Louans
Beroep
Producent van spiruline
thierry planchon
Thierry Planchon
Plaats
Courçay
Beroepen
Slager, Varkensslager