Buurderij van

Templeuve - Rue Estafflers

Camille Leroy
Buurderij-Verantwoordelijke

De Boeren

Au pain de l'plaine
Xavier Lecolier
Plaats
Laplaigne
Beroep
Bakker/Banketbakker
Brasserie de Cazeau
Laurent Agache
Plaats
Templeuve
Beroepen
Brouwer, Graanbrouwer
BVBA D'Haene Vanlede
Frederik Dhaene
Plaats
Moorsele
Beroep
Paddenstoelenkweker
Ceci n'est pas une boulangerie
Cécile Trotreau
Plaats
Croix
Beroep
Bakker/Banketbakker
CHAMPAGNE DAVERDON
Sebastien Daverdon
Plaats
Romery
Beroep
Wijnbouwer
Conserverie artisanale Kerbriant
Marc Le Gal
Plaats
Douarnenez
Beroep
Inmaker
Côte à l'os
Frédéric Donnez
Plaats
Péruwelz
Beroepen
Slager, Varkensslager, Traiteur
Délices et chocolats Sprl
Cédric Cardon
Plaats
Hollain
Beroep
Chocolatier
EPICES & TOUS
Ludivine Leroy
Plaats
Grandfresnoy
Beroep
Fruitteler
ESAT LES JARDINS DE NONERES
Sandrine Marietti-ros / Aribaud
Plaats
Mont-de-Marsan
Beroep
Groentekweker
Ferme Chez L'Anondor ( Ferme BIO)
Ferme Bio Chez L'anondor
Plaats
Templeuve
Beroep
Groentekweker
Ferme De la Roussellerie
Francis Et Christine Dumortier
Plaats
Herseaux
Beroep
Graanverbouwer/meelfabrikant
Ferme De Ruyver Delem Maes
Ferme De Ruyver Delem Maes
Plaats
Baugnies
Beroep
Melkkoeienhouder
Ferme du Dorenet
Dominique Allard
Plaats
Blandain
Beroep
Groentekweker
Ferme Louis Legrand
Louis Legrand
Plaats
Templeuve
Beroepen
Inmaker, Eendenhouder
Ferme Manche
Thomas Manche
Plaats
Templeuve
Beroep
Groentekweker
Flo'Maraichage
Florian Henneuse
Plaats
Gaurain-Ramecroix
Beroep
Groentekweker
Franche Avouerie de Vergne
Thierry Maertens
Plaats
Wiers
Beroepen
Confituurmaker, Imker
Fromagerie du Plateau
Inès Spirlet
Plaats
Herve
Beroep
Kaasverfijner
La Bergerie des Collines - La Ferme Gourmande
Ass.bossut Pierre-decaigny Christelle Bossut
Plaats
Oeudeghien
Beroepen
Melkschapenhouder, Groentekweker
La Chèvrerie Du Plat De Bois
Laurent Derchez
Plaats
Saint-Waast
Beroep
Geitenhouder
la ferme cimetiere
Earl Ferme Cimetiere Cimetiere Denis
Plaats
Toufflers
Beroepen
Melkkoeienhouder, Kippenhouder, Groentekweker
LA FERME DU BLANC BLEU
Daniel Elegeert
Plaats
Ghoy
Beroepen
IJsmaker, Zoogkoeienhouder, Melkkoeienhouder, Kaasverfijner
La Ferme Fauvarque
Camille Fauvarque
Plaats
Lamain
Beroep
Graanverbouwer/meelfabrikant
La Ferme Hélicicole
Sébastien Sanson
Plaats
Radinghem
Beroepen
Vishandelaar, Akkerbouwer
La Grange à Grains
Bérenger Brasset
Plaats
Harly
Beroep
Graanverbouwer
Le paysan des collines
Sebastien Vanackere
Plaats
Dergneau
Beroepen
Slager, Inmaker, Eendenhouder
Le Roi du Cuberdon
Davide Rosato
Plaats
Saint-Nicolas
Beroep
Banketbakker
LEROY Marc - Le Royaume des Abeilles
Marc Leroy
Plaats
Cagnoncles
Beroep
Imker
Les Craquants de Natasza
Natasza Cielecka
Plaats
Tournai
Beroep
Banketbakker
Les Créas de Mélissa
Melissa Dias
Plaats
Estaimpuis
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Les Fromages de Thoricourt
Louis Oostendorp
Plaats
Thoricourt
Beroepen
Zuivelproducent, Melkkoeienhouder
Magic-K sprl
Karine Magic-k
Plaats
Anzegem
Beroepen
Restauranthouder, Traiteur
Miam'carons et compagnie
Ermeline Lemaire
Plaats
Basècles
Beroep
Bakker/Banketbakker
PIKARO
Marie-christine Tetard
Plaats
Aubry-du-Hainaut
Beroep
Koffiebrander
PISCICULTURE D'ANZIN ST AUBIN
Sae Domaine Du Mont St Vaast Sae Domaine Du Mont St Vaast
Plaats
Anzin-Saint-Aubin
Beroep
Viskweker
SAGR Amorison - Ferme du Murry Marais
Luc Amorison
Plaats
Basècles
Beroepen
Graanbrouwer, Melkkoeienhouder, Varkenshouder, Kaasverfijner