Buurderij van

Seneffe - Seneffe - Salle la Rotonde

Régine Meulenyser
Buurderij-Verantwoordelijke

De Boeren

't Keekje
Vicky Goossens
Plaats
Heikruis
Beroep
Bakker/Banketbakker
"La goutte du gad bourgeois"
Johan Baland
Plaats
Chièvres
Beroepen
Graanverbouwer, Olijfolie producent
ApéReiff SRL
Guy Reiff
Plaats
Rebecq
Beroep
Wijnbouwer
AU MANON D'HOR
Marc Desagre
Plaats
Soignies
Beroep
Chocolatier
Aux Saveurs Gourmandes
Guy Hendrickx
Plaats
Gembloux
Beroepen
Vishandelaar, Traiteur
Belpasta
Jean-louis Lefebvre
Plaats
Steenkerque
Beroep
Producent van ambachtelijke pasta
Biotop
Elisabeth Et Richard .
Plaats
Butgenbach
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Boeren & Buren / La Ruche qui dit Oui!
Boeren & Buren / La Ruche Qui Dit Oui!
Plaats
Brussel
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Bonthé des plantes
Héléna Volnaya
Plaats
Henripont
Beroep
Fruitteler
BVBA D'Haene Vanlede
Frederik Dhaene
Plaats
Moorsele
Beroep
Paddenstoelenkweker
c cousu by c
Cléo Vanderstocken
Plaats
Obourg
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Cafés J.J. Looze SPRL
Sylvie Looze
Plaats
Feluy
Beroep
Koffiebrander
Calamera
Giovanni Calamera
Plaats
Virginal-Samme
Beroepen
Varkensslager, Traiteur
Caracolline
Yves Boisdenghien
Plaats
Mainvault
Beroep
Akkerbouwer
CHAMPAGNE DAVERDON
Sebastien Daverdon
Plaats
Romery
Beroep
Wijnbouwer
Conserverie artisanale Kerbriant
Marc Le Gal
Plaats
Douarnenez
Beroep
Inmaker
Cookies Etc sprl
Gérard Dekeuleneer
Plaats
Ecaussinnes
Beroep
Banketbakkerij
Côte à l'os
Frédéric Donnez
Plaats
Péruwelz
Beroepen
Slager, Varkensslager, Traiteur
Cressiculture Lievens
André Lievens
Plaats
Erbaut
Beroep
Waterkerskweker
Cro'vettes SPRL
Natacha Mayer
Plaats
Braine-le-Château
Beroep
Traiteur
Domaine du Chapitre
Annie Hautier Demarbaix
Plaats
Baulers
Beroep
Wijnbouwer
Épi'k
Épi'k Épi'k
Plaats
Braine-le-Comte
Beroepen
Graanverbouwer, Graanverbouwer/meelfabrikant
ESAT LES JARDINS DE NONERES
Sandrine Marietti-ros / Aribaud
Plaats
Mont-de-Marsan
Beroep
Groentekweker
ETHIQUABLE BENELUX
Ethiquable Benelux
Plaats
Waremme
Beroep
Fairtrade handelaar
Ferme Bio Dour
Bernard Et Sylvia Brouckaert-liénard
Plaats
Dour
Beroepen
Graanverbouwer, Zoogkoeienhouder, Melkkoeienhouder, Kippenhouder, Groentekweker
Ferme d'Hen
Régine Meulenyser
Plaats
Hennuyères
Beroepen
Ambachtelijke producent (non-food), Bezorger, Fairtrade handelaar
FERME DE SCOUMONT
Vincent Hennaut
Plaats
Arquennes
Beroepen
Graanverbouwer, Melkkoeienhouder, Kaasverfijner
Ferme Delmée
François Delmée
Plaats
Ostiches
Beroepen
Graanverbouwer/meelfabrikant, Zoogkoeienhouder
Ferme du Planois
Françoise Lecocq
Plaats
Braine-le-Comte
Beroepen
Geitenhouder, Melkschapenhouder, Kippenhouder
Ferme Le Bailli
Lucie Devroede
Plaats
Soignies
Beroepen
Melkkoeienhouder, Kaasverfijner
Fromagerie du Plateau
Inès Spirlet
Plaats
Herve
Beroep
Kaasverfijner
Gaufres Lemaitre
Claude Lemaitre
Plaats
Estaimpuis
Beroep
Bakker/Banketbakker
Il Vecchio Mulino
Julian Vander Auwera
Plaats
La Louvière
Beroep
Producent van ambachtelijke pasta
Jadys Cosmetics
Emeline Ronse
Plaats
Bassilly
Beroep
Fabrikant van natuurlijke cosmetica
Klei 'n meer
Kaatje Van Melckebeke
Plaats
Wilsele
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
L'Atelier de La Pause
Olivier De Mol
Plaats
Braine-l'Alleud
Beroep
Traiteur
L'élevage de Fourquevoie
François Boudart
Plaats
Maurage
Beroep
Varkenshouder
La Bergerie des Collines - La Ferme Gourmande
Ass.bossut Pierre-decaigny Christelle Bossut
Plaats
Oeudeghien
Beroepen
Melkschapenhouder, Groentekweker
La boîte à tartines
Marc Antoine Gabana
Plaats
Thoricourt
Beroep
Bakker/Banketbakker
La bulle de maryse - Produits de soins corporels qui protègent
Maryse Et Christophe Bernard/doyen
Plaats
Neufmaison
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
La Chèvrerie du Cadeau
Alain Philippon
Plaats
Buzet
Beroepen
Geitenhouder, Melkkoeienhouder, Melkschapenhouder
La Grange à Grains
Bérenger Brasset
Plaats
Harly
Beroep
Graanverbouwer
La Petite Gantoise
Fenna Verhelst
Plaats
Houtaing
Beroepen
Bakker/Banketbakker, Traiteur
La Ruche Mama
Ruche Mama
Plaats
Paris 11
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Le Clos des Aulniats
Carmela Caltagirone
Plaats
Jumet
Beroep
Imker
Le paysan des collines
Sebastien Vanackere
Plaats
Dergneau
Beroepen
Slager, Inmaker, Eendenhouder
LE POTAGER DE LA NOIRE BOUTEILLE
Thomas Kirkpatrick
Plaats
Seneffe
Beroep
Groentekweker
Le Poulet de Gibecq
Pol Frison
Plaats
Gibecq
Beroep
Poelier
Le Prunellier
Annabelle Williams
Plaats
Ecaussinnes
Beroep
Producent van fruitsappen en dranken
Le Safran du Mont Panisel
Ludovic Molle
Plaats
Saint-Symphorien
Beroep
Saffraanproducent
Le Savoyard
Hainaut Irene
Plaats
Feluy
Beroep
Bakker/Banketbakker
LEROY Marc - Le Royaume des Abeilles
Marc Leroy
Plaats
Cagnoncles
Beroep
Imker
Les 4 Fermes
Paul Schaefer
Plaats
Jodoigne
Beroep
Graanverbouwer
Les Bonbons de Grand-Mère
Christophe Mausen
Plaats
Saint-Nicolas
Beroep
Banketbakker
Les fromages de St Marcoult
Stephanie De Vuyst
Plaats
Bassilly
Beroepen
Zuivelproducent, Melkkoeienhouder
Les Fromages de Thoricourt
Louis Oostendorp
Plaats
Thoricourt
Beroepen
Zuivelproducent, Melkkoeienhouder
Letroye J
Jerome Letroye
Plaats
Petit-Roeulx-lez-Nivelles
Beroepen
Fruitteler, Tuinbouwer
LUMAO
Jerome Gresillon
Plaats
Tilloy-lès-Mofflaines
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Makesenz
Sophie Trenteseaux
Plaats
Ixelles
Beroep
Fabrikant van natuurlijke cosmetica
Maloé sprl
Didier Campos
Plaats
Wavre
Beroep
Traiteur
Mammarinade
Mamma Rinade
Plaats
Plancenoit
Beroepen
Inmaker, Olijfolie producent
Marmellino
Maarten Thibaut
Plaats
Lessines
Beroep
Confituurmaker
Martine andré
Martine André
Plaats
Marcinelle
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Mel'Ange de fleurs
Mélanie Mertens
Plaats
Ittre
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Mick's Soup & Juice
Michael Vanden Borre
Plaats
Lembeek
Beroepen
Traiteur, Producent van fruitsappen en dranken
Migino
Peter De Rycke
Plaats
Hove
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Miolo - gluten-free organic pasta
Cristian Miolo
Plaats
Genval
Beroepen
Banketbakkerij, Traiteur, Producent van ambachtelijke pasta
NATURAWASH Lessive Solidaire a.s.b.l.
Yves Louis
Plaats
Pont-à-Celles
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Olefació
Karine Van Den Steen - Olefació
Plaats
Lebbeke
Beroepen
Ambachtelijke producent (non-food), Zeepfabrikant, Fabrikant van natuurlijke cosmetica
Pepe Empanadas " Saveurs d'Argentine"
Aldana Satta
Plaats
Wavre
Beroep
Traiteur
Peter & Lila
Peter & Lila Bourcy
Plaats
Ronquières
Beroep
IJsmaker
Petit Kaiyou
Kai Company
Plaats
Lasne
Beroepen
Restauranthouder, Traiteur
PINTAFISH
Jan Versteden
Plaats
Tielt-Winge
Beroep
Vishandelaar
Re'Use Me
Benoit Hardenne
Plaats
La Hulpe
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Ruyloft
Patrick Ruyloft
Plaats
Velm
Beroep
Tuinbouwer
Sacré Charlotte
Charlotte De Dobbeleer
Plaats
Merbes-Sainte-Marie
Beroep
IJsmaker
SEKAYI
Gilles Delhove
Plaats
Hennuyères
Beroep
Traiteur
Sirop Nature (fleurs de Sureau)
André Ballieu
Plaats
Hennuyères
Beroep
Stroopfabrikant
Tutti Quanti
Alessandro Arcuri
Plaats
Gouy-lez-Piéton
Beroep
Traiteur
Vanbiervliet Ronald
Ronald Vanbiervliet
Plaats
Biévène
Beroepen
Fruitteler, Groentekweker
Volailles moulin de la Hunelle
Volailles Moulin De La Hunelle , Site De Pipaix
Plaats
Pipaix
Beroepen
Slager, Poelier, Kippenhouder
wallo-wash
Fabrice Willems
Plaats
Yves-Gomezée
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
WELLnutrifood
André De Woot
Plaats
Waterloo
Beroepen
Confituurmaker, Fruitteler, Fairtrade handelaar, Thee fabrikant
Wild&Run
Anne-christine Gouder
Plaats
Céroux-Mousty
Beroep
Banketbakker
Zoete Potjes
Manon Vivier
Plaats
Schepdaal
Beroepen
Confituurmaker, Graanverbouwer