Buurderij van

Braine-l'Alleud - Place du Môle

Asbl Tout Court Tout Autour .
Buurderij-Verantwoordelijke

De Boeren

Altitude 150
Raphael Noel
Plaats
Chaumont-Gistoux
Beroepen
Geitenhouder, Kaasverfijner
ApéReiff SRL
Guy Reiff
Plaats
Rebecq
Beroep
Wijnbouwer
Aux Saveurs Gourmandes
Guy Hendrickx
Plaats
Gembloux
Beroepen
Vishandelaar, Traiteur
Bande De Nana
Nathalie Assi
Plaats
Lasne
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
BARAT
Remy Barat
Plaats
Uccle
Beroepen
Bakker/Banketbakker, Kaasverfijner
Belpasta
Jean-louis Lefebvre
Plaats
Steenkerque
Beroep
Producent van ambachtelijke pasta
Biotop
Elisabeth Et Richard .
Plaats
Butgenbach
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Bocolibri sprl
Les Artisanes Jumelles
Plaats
Tubize
Beroepen
Confituurmaker, Inmaker, Traiteur
Bonthé des plantes
Héléna Volnaya
Plaats
Henripont
Beroep
Fruitteler
Brasserie Blacksmith
Maxence Deboeck
Plaats
Waterloo
Beroep
Brouwer
Brasserie La Fluviation
Brasserie La Fluviation
Plaats
Braine-l'Alleud
Beroep
Brouwer
C'est si bon
Christian Moskwin
Plaats
Anderlecht
Beroep
Bakker/Banketbakker
CHAMPAGNE DAVERDON
Sebastien Daverdon
Plaats
Romery
Beroep
Wijnbouwer
Côte à l'os
Frédéric Donnez
Plaats
Péruwelz
Beroepen
Slager, Varkensslager, Traiteur
Cro'vettes SPRL
Natacha Mayer
Plaats
Braine-le-Château
Beroep
Traiteur
DéLucieux
Lucille Boxus
Plaats
Lillois-Witterzée
Beroep
Bakker/Banketbakker
DISTRI-SC
Serge Choquet
Plaats
Wavre
Beroep
Confituurmaker
Domaine du Chapitre
Annie Hautier Demarbaix
Plaats
Baulers
Beroep
Wijnbouwer
Ferme Bonange
Eric Druet
Plaats
Nivelles
Beroep
Poelier
Ferme de la Chapelette
Luc Gérard
Plaats
Frasnes-lez-Gosselies
Beroep
Groentekweker
Ferme De la Roussellerie
Francis Et Christine Dumortier
Plaats
Herseaux
Beroep
Graanverbouwer/meelfabrikant
FERME LAUTE
Victorien Laute
Plaats
Braine-le-Comte
Beroepen
Fruitteler, Melkkoeienhouder, Kippenhouder, Tuinbouwer, Groentekweker
Flagrant Délice
Sandrine Loiseau
Plaats
Hautrage
Beroepen
Banketbakkerij, Chocolatier
Fromagerie du Plateau
Inès Spirlet
Plaats
Herve
Beroep
Kaasverfijner
Gust Coffee Roasters
Tanguy Herssens
Plaats
Alsemberg
Beroep
Koffiebrander
Klei 'n meer
Kaatje Van Melckebeke
Plaats
Wilsele
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
L'Atelier Apicole
Guillaume Lederer
Plaats
Ernage
Beroep
Imker
L'Atelier de La Pause
Olivier De Mol
Plaats
Braine-l'Alleud
Beroep
Traiteur
La bulle de maryse - Produits de soins corporels qui protègent
Maryse Et Christophe Bernard/doyen
Plaats
Neufmaison
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
La Chèvrerie du Cadeau
Alain Philippon
Plaats
Buzet
Beroepen
Geitenhouder, Melkkoeienhouder, Melkschapenhouder
La Croquette Thoricourtoise
Greta Blancke
Plaats
Thoricourt
Beroepen
Traiteur, Melkkoeienhouder
La Grange à Grains
Bérenger Brasset
Plaats
Harly
Beroep
Graanverbouwer
Le paysan des collines
Sebastien Vanackere
Plaats
Dergneau
Beroepen
Slager, Inmaker, Eendenhouder
Le Prunellier
Annabelle Williams
Plaats
Ecaussinnes
Beroep
Producent van fruitsappen en dranken
Le Roi du Cuberdon
Davide Rosato
Plaats
Saint-Nicolas
Beroep
Banketbakker
LEROY Marc - Le Royaume des Abeilles
Marc Leroy
Plaats
Cagnoncles
Beroep
Imker
Les 4 Fermes
Paul Schaefer
Plaats
Jodoigne
Beroep
Graanverbouwer
Les Fromages de Thoricourt
Louis Oostendorp
Plaats
Thoricourt
Beroepen
Zuivelproducent, Melkkoeienhouder
Makesenz
Sophie Trenteseaux
Plaats
Ixelles
Beroep
Fabrikant van natuurlijke cosmetica
Marcelo Caetano
Marcelo Caetano
Plaats
Waterloo
Beroep
Bakker/Banketbakker
Martine andré
Martine André
Plaats
Marcinelle
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Miolo - gluten-free organic pasta
Cristian Miolo
Plaats
Genval
Beroepen
Banketbakkerij, Traiteur, Producent van ambachtelijke pasta
NATURAWASH Lessive Solidaire a.s.b.l.
Yves Louis
Plaats
Pont-à-Celles
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Olefació
Karine Van Den Steen - Olefació
Plaats
Lebbeke
Beroepen
Ambachtelijke producent (non-food), Zeepfabrikant, Fabrikant van natuurlijke cosmetica
Peter & Lila
Peter & Lila Bourcy
Plaats
Ronquières
Beroep
IJsmaker
PINTAFISH
Jan Versteden
Plaats
Tielt-Winge
Beroep
Vishandelaar
Potager agroécologique de la Papelotte
Tom Paris
Plaats
Waterloo
Beroepen
Kippenhouder, Groentekweker
Re'Use Me
Benoit Hardenne
Plaats
La Hulpe
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Ruyloft
Patrick Ruyloft
Plaats
Velm
Beroep
Tuinbouwer
Saperlipop
Sébastien Abrams
Plaats
La Hulpe
Beroep
IJsmaker
So'Bake It
Soheila Sadraee
Plaats
La Hulpe
Beroep
Bakker/Banketbakker
Vanbiervliet Ronald
Ronald Vanbiervliet
Plaats
Biévène
Beroepen
Fruitteler, Groentekweker
wallo-wash
Fabrice Willems
Plaats
Yves-Gomezée
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)