Buurderij van

Montrelais - Salle les Roussoles

Les Multivitaminées Sandrine, Lucie, Delphine Et Béatrice
Buurderij-Verantwoordelijke

De Boeren

Alchimy
Sandrine Et Bruno Ligier
Plaats
Guérande
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Anjou Fleurs
Frédérique Marcadet
Plaats
Saint-Denis-d'Anjou
Beroep
Fruitteler
Au Jardin des Fées
Frederique Boudes
Plaats
Angers
Beroep
Fruitteler
Biscuits et Gourmandises
Samantha Bellencontre
Plaats
Bron
Beroep
Banketbakkerij
Brasserie de la Divatte
Antoine Bouyer
Plaats
La Chapelle-Basse-Mer
Beroep
Brouwer
BRUN DE LAIT
Alice Lore
Plaats
Saint-Sigismond
Beroep
Melkkoeienhouder
Café 1700
Patricia Caillault
Plaats
Saint-Laurent-de-la-Plaine
Beroep
Koffiebrander
caramelie
Amélie Harel
Plaats
Villemoisan
Beroepen
Banketbakker, Pannenkoekenbakker
CHARCUTERIE A LA FERME
Dominique Mahait
Plaats
Belligné
Beroepen
Slager, Varkensslager, Traiteur, Varkenshouder
Création de Zébulon
Béatrice Boumard
Plaats
Varades
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
De la graine à l'huile
Benoit Bourgerie
Plaats
Beaufort-en-Vallée
Beroep
Graanverbouwer
Domaine des Ruaults
Michel Faivre
Plaats
Le Puy-Notre-Dame
Beroep
Wijnbouwer
Domaine Leblanc - Les Closserons
Pierre Leblanc
Plaats
Faye-d'Anjou
Beroep
Wijnbouwer
EARL de la Blanchetière
Antoine Thomas
Plaats
Belligné
Beroep
Geitenhouder
EARL DELAUBIO
Emilien Delaunay
Plaats
Chemillé
Beroep
Tuinbouwer/herbalist
EARL Le Pas-sage Obligé
Corentin Perrot
Plaats
Longué-Jumelles
Beroep
Groentekweker
epicoeur
Charlotte Audouin
Plaats
Saint-Mesmin
Beroepen
Molenaar, Graanverbouwer/meelfabrikant
EXPERT BIO
Olivier Petit
Plaats
Plessé
Beroep
Zeepfabrikant
FAENUM
Earl Charrais
Plaats
Mirebeau
Beroep
Stadslandbouwer
Ferme de Bêle et Pépin
Marjolaine Huguet
Plaats
Le Cellier
Beroepen
Fruitteler, Melkschapenhouder
Ferme de la Beurrerie
Benoit Foucher
Plaats
Segré
Beroep
Varkenshouder
Ferme de la Combe MEYTRAUD Fanny
Fanny Meytraud
Plaats
Pierre-Buffière
Beroep
Fruitteler
Ferme Les Barres & Monsieur Fermier
Maxime Dion
Plaats
Châtillon-sur-Colmont
Beroepen
Melkkoeienhouder, Varkenshouder
gaec de la coudraie
Séverine Dupont
Plaats
Liré
Beroep
Wijnbouwer
GAEC DES COTEAUX DE LA DIVATTE
Michel Benureau
Plaats
Barbechat
Beroepen
Zoogkoeienhouder, Wijnbouwer
Gaec Miel et Loire
Maxime Dufranc
Plaats
Bouchemaine
Beroep
Imker
HAVRE DES SENS
Marie Lépinay
Plaats
Couffé
Beroep
Zeepfabrikant
Horti - passion
Jerome Denecheau
Plaats
Ingrandes
Beroepen
Tuinbouwer, Groentekweker
Jardin à Croquer
Alexis Ramelet
Plaats
Contres
Beroep
Banketbakkerij
Jardin Inari
David Jouannet
Plaats
Challain-la-Potherie
Beroep
Groentekweker
La Brigade des Gourmands
Bruno Méquignon
Plaats
Doussard
Beroep
Traiteur
La ferme du Vallon
Julien Ménard
Plaats
Saint-Laurent-du-Mottay
Beroep
Groentekweker
La Ferme du Vigneau CIAP
Cédric Retours
Plaats
La Chapelle-Heulin
Beroep
Kippenhouder
La librairie de la Ruche qui dit Oui !
Librairie De La Ruche Qui Dit Oui !
Plaats
Paris 11
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
La Serpette
Stéphane Brevet
Plaats
Rezé
Beroep
Traiteur
LES COSMETIQUES FRAIS
Laurence Caisey
Plaats
Saint-Beauzire
Beroep
Fabrikant van natuurlijke cosmetica
LES DELICES DU PETIT GUE
Bérangère Fourrier
Plaats
Frossay
Beroep
Varkensslager
Les Garçons Glaciers
Francois Blourde
Plaats
Angers
Beroep
IJsmaker
Les Sucrettes
Elise Moquet
Plaats
Le Cellier
Beroepen
Bakker/Banketbakker, Traiteur
Les Treilles Gourmandes - LTG SAS
Antoine Boucher
Plaats
Le Lion-d'Angers
Beroepen
Varkensslager, Inmaker, Poelier
LES VERGERS DE LA ROUERIE
Mélanie Et Samuel Ruault
Plaats
Longuefuye
Beroepen
Fruitteler, Ciderfabrikant, Bezorger
Les Volailles de l'Avenue
Vincent Boursier
Plaats
Riaillé
Beroep
Kippenhouder
Nature Viande
Etienne Maury
Plaats
Prigonrieux
Beroep
Zoogkoeienhouder
SARL BENOIT- RIZ DE CANAVERE
Jean-louis Benoit
Plaats
Saint-Gilles
Beroep
Graanverbouwer
saveurs et gourmandises
Mickael Vilchien
Plaats
La Chapelle-Saint-Florent
Beroep
Bakker/Banketbakker
TESS SPIRULINE
Jérémy Tessier
Plaats
Le Fief-Sauvin
Beroep
Producent van spiruline
Tony DIVOT
Tony Et Virginie Divot
Plaats
Assérac
Beroep
Zoutwinner
Un Chat dans la boutique
Lise Cronier
Plaats
Trémentines
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
VALE DOURO
Dominique Viard
Plaats
Montfaucon
Beroep
Olijfolie producent
VEGEOUEST
Nathalie Magnant
Plaats
Bain-de-Bretagne
Beroep
Paddenstoelenkweker
Vertus Naturelles
Déborah Sanson
Plaats
Radinghem
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
VIVIEN D'ANJOU
Hervé Hunault
Plaats
Soudan
Beroep
Zoogkoeienhouder
YPER - La livraison collaborative
Tracy Capron
Plaats
Roubaix
Beroepen
Ambachtelijke producent (non-food), Bezorger