Buurderij van

Rixensart - Ruche de Rixensart

Aurélie Reizer
Buurderij-Verantwoordelijke

De Boeren

Altitude 150
Raphael Noel
Plaats
Chaumont-Gistoux
Beroepen
Geitenhouder, Kaasverfijner
Aux Saveurs Gourmandes
Guy Hendrickx
Plaats
Gembloux
Beroepen
Vishandelaar, Traiteur
BARAT
Remy Barat
Plaats
Uccle
Beroepen
Bakker/Banketbakker, Kaasverfijner
Boeren & Buren / La Ruche qui dit Oui!
Boeren & Buren / La Ruche Qui Dit Oui!
Plaats
Brussel
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Bonthé des plantes
Héléna Volnaya
Plaats
Henripont
Beroep
Fruitteler
Boucherie Alain
Anthony Perwez
Plaats
Genval
Beroep
Slager
BVBA D'Haene Vanlede
Frederik Dhaene
Plaats
Moorsele
Beroep
Paddenstoelenkweker
c cousu by c
Cléo Vanderstocken
Plaats
Obourg
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Caroline's kitchen
Caroline Blondé
Plaats
La Hulpe
Beroep
Traiteur
CHAMPAGNE DAVERDON
Sebastien Daverdon
Plaats
Romery
Beroep
Wijnbouwer
Côte à l'os
Frédéric Donnez
Plaats
Péruwelz
Beroepen
Slager, Varkensslager, Traiteur
Domaine du Chapitre
Annie Hautier Demarbaix
Plaats
Baulers
Beroep
Wijnbouwer
ETHIQUABLE BENELUX
Ethiquable Benelux
Plaats
Waremme
Beroep
Fairtrade handelaar
Ferme de l'Espinette
Oscar Et Claire Ghaye
Plaats
Tourinnes-la-Grosse
Beroep
Graanverbouwer
Ferme de la baraque
Jan Et Mark De Paepe
Plaats
Nivelles
Beroep
Fruitteler
FERME DE SCOUMONT
Vincent Hennaut
Plaats
Arquennes
Beroepen
Graanverbouwer, Melkkoeienhouder, Kaasverfijner
ferme du Warchais
Christine Lequi
Plaats
Villers-Perwin
Beroepen
Zuivelproducent, Zoogkoeienhouder
frOui
Laurent Serrier
Plaats
Auderghem
Beroep
Producent van fruitsappen en dranken
FruitCollect
Maxime Niego
Plaats
Saint-Josse-ten-Noode
Beroep
Producent van fruitsappen en dranken
Fruits Edgard
Christian Fruits Edgard
Plaats
Nalinnes
Beroep
Groentekweker
Il Vecchio Mulino
Julian Vander Auwera
Plaats
La Louvière
Beroep
Producent van ambachtelijke pasta
Isabelle et Dominique Chaussée
Isabelle Huart
Plaats
Wagnelée
Beroepen
Melkkoeienhouder, Kippenhouder
Jean-Nicolas Arnould
Arnould Jean-nicolas
Plaats
Ottignies
Beroep
Imker
Klei 'n meer
Kaatje Van Melckebeke
Plaats
Wilsele
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
L'Atelier de La Pause
Olivier De Mol
Plaats
Braine-l'Alleud
Beroep
Traiteur
La bulle de maryse - Produits de soins corporels qui protègent
Maryse Et Christophe Bernard/doyen
Plaats
Neufmaison
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
La Chèvrerie du Cadeau
Alain Philippon
Plaats
Buzet
Beroepen
Geitenhouder, Melkkoeienhouder, Melkschapenhouder
La Grange à Grains
Bérenger Brasset
Plaats
Harly
Beroep
Graanverbouwer
Le Fils du Boulanger
Vincent Wolters
Plaats
Lasne
Beroep
Bakker/Banketbakker
Le Roi du Cuberdon
Davide Rosato
Plaats
Saint-Nicolas
Beroep
Banketbakker
Le Safran du Mont Panisel
Ludovic Molle
Plaats
Saint-Symphorien
Beroep
Saffraanproducent
LEROY Marc - Le Royaume des Abeilles
Marc Leroy
Plaats
Cagnoncles
Beroep
Imker
Les 4 Fermes
Paul Schaefer
Plaats
Jodoigne
Beroep
Graanverbouwer
Les Bonbons de Grand-Mère
Christophe Mausen
Plaats
Saint-Nicolas
Beroep
Banketbakker
LiliSoup
Lionelle Francart
Plaats
Ottignies
Beroep
Traiteur
Ma Lessive
Bernard Hellin
Plaats
Dion-Valmont
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Maison Lagneaux
Adrien Lagneaux
Plaats
Lasne
Beroep
Brouwer
Makesenz
Sophie Trenteseaux
Plaats
Ixelles
Beroep
Fabrikant van natuurlijke cosmetica
Maloé sprl
Didier Campos
Plaats
Wavre
Beroep
Traiteur
Mammarinade
Mamma Rinade
Plaats
Plancenoit
Beroepen
Inmaker, Olijfolie producent
Martine andré
Martine André
Plaats
Marcinelle
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Miolo - gluten-free organic pasta
Cristian Miolo
Plaats
Genval
Beroepen
Banketbakkerij, Traiteur, Producent van ambachtelijke pasta
Olefació
Karine Van Den Steen - Olefació
Plaats
Lebbeke
Beroepen
Ambachtelijke producent (non-food), Zeepfabrikant, Fabrikant van natuurlijke cosmetica
Pastificio Scatigna
Vincenzo Scatigna
Plaats
Waterloo
Beroep
Producent van ambachtelijke pasta
PASTISSIMA
Catherine Garlanda
Plaats
La Hulpe
Beroep
Traiteur
Pepe Empanadas " Saveurs d'Argentine"
Aldana Satta
Plaats
Wavre
Beroep
Traiteur
Petit Kaiyou
Kai Company
Plaats
Lasne
Beroepen
Restauranthouder, Traiteur
PINTAFISH
Jan Versteden
Plaats
Tielt-Winge
Beroep
Vishandelaar
Potager agroécologique de la Papelotte
Tom Paris
Plaats
Waterloo
Beroepen
Kippenhouder, Groentekweker
R&C delivery
Romain Scheidegger
Plaats
Avin
Beroep
Bezorger
Re'Use Me
Benoit Hardenne
Plaats
La Hulpe
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Ruyloft
Patrick Ruyloft
Plaats
Velm
Beroep
Tuinbouwer
So'Bake It
Soheila Sadraee
Plaats
La Hulpe
Beroep
Bakker/Banketbakker
Treize Envies
Vanessa De Hertogh
Plaats
Ottignies
Beroepen
Restauranthouder, Traiteur
wallo-wash
Fabrice Willems
Plaats
Yves-Gomezée
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
WELLnutrifood
André De Woot
Plaats
Waterloo
Beroepen
Confituurmaker, Fruitteler, Fairtrade handelaar, Thee fabrikant
Wild&Run
Anne-christine Gouder
Plaats
Céroux-Mousty
Beroep
Banketbakker