De producten van

Bemelerhof

Herb grower, Maastricht
Marcel Leesens
Marcel Leesens heeft Bemelerhof opgestart in 1970. Het bedrijf is gevestigd te Maastricht, in Limburg.

Het project

Door de jaren heen zijn de fruitsoorten en rassen gigantisch uitgebreid. Het assortiment bestaat momenteel uit zachtfruit zoals aardbeien, frambozen, bessen en bramen, maar ook een groot scala aan boomfruit zoals wel 26 pruimenrassen en 36 verschillende soorten zoete kersen.

Eind jaren ’90 heeft het verwerken van fruit zijn intrede op de Bemelerhof gedaan. Zo worden er momenteel 6 verschillende sappen gemaakt van appels, peren en bessen. Ook wordt er fruitwijn gemaakt en heerlijke authentieke jams.

Adres
Bemelerweg 320
6226 NE Maastricht
1970
Jaar van oprichting
15
voltijdse werknemers

Het beroep en de werkwijze van Bemelerhof

Premises

I use my own premise

Base ingredient

Base ingredient : niet ingevuld

All the main ingredients I use are produced by myself

I use handmade ingredients

Secondary ingredients

Fruit

The secondary ingredients I use are produced by myself

I use handmade ingredients

Other ingredients

Fruit

I produce the ingredients myself

I use handmade ingredients

Comments

Naast het versfruit, maken wij ook ambachtelijke produchten waar ons fruit in verwerkt wordt. Deze producten kenmerken zich allen door geen of weinig gebruik van toevoegingen zoals suikers of conserveringsmiddelen Wij maken verschillende fruitsappen die 100% uit vruchtensap bestaan. Er wordt geen water, suiker of conserveermiddel toegevoegd. Het sap wordt uitvoerig gefilterd

Deze informatie wordt door de Producent zelf meegedeeld.