Buurderij van

Jette - rue Eugène Toussaint

Martine Coeckelberghs
Verantwoordelijke van deze Buurderij

De Boeren

Active Foods LAB
Laurent Chane
Plaats
Jette
Beroep
Inmaker
AKSU
Ismael Aksu
Plaats
Wemmel
Beroep
Vishandelaar
Atelier 34 Zero
Wlodzimierz Majewski
Plaats
Jette
Beroep
Paddenstoelenkweker
BARAT
Remy Barat
Plaats
Uccle
Beroepen
Bakker/Banketbakker, Kaasverfijner
BISCUITERIE MARIN COATHALEM
Eric Lefebvre
Plaats
Kerlaz
Beroep
Banketbakkerij
Bonthé des plantes
Héléna Volnaya
Plaats
Henripont
Beroep
Fruitteler
Cafés J.J. Looze SPRL
Sylvie Looze
Plaats
Feluy
Beroep
Koffiebrander
Chocolatier Cuvelier
Marilou Cuvelier
Plaats
Dworp
Beroep
Chocolatier
Colis du Bailli - La Ferme Rose
Vincent Parqué
Plaats
Braine-le-Château
Beroepen
Slager, Varkensslager, Traiteur, Zoogkoeienhouder
Côte à l'os
Frédéric Donnez
Plaats
Péruwelz
Beroepen
Slager, Varkensslager, Traiteur
De Seepscherf
Lode Meert
Plaats
Baardegem
Beroepen
Fruitteler, Stroopfabrikant, Kippenhouder, Groentekweker
ferme du Warchais
Christine Lequi
Plaats
Villers-Perwin
Beroepen
Zuivelproducent, Zoogkoeienhouder
François Deremiens, Artisan Chocolatier
François Deremiens
Plaats
Jamoigne
Beroep
Chocolatier
Geitjesweelde
Erna Vandendoorent
Plaats
Gooik
Beroepen
Bakker/Banketbakker, Geitenhouder
herb'Njo
Josiane Michel
Plaats
Londerzeel
Beroepen
Tuinbouwer/herbalist, Zeepfabrikant, Fabrikant van natuurlijke cosmetica, Fabrikant van huishoudelijke producten, Thee fabrikant
Jimmy's Garden
Jimmy Coeckelberghs
Plaats
Overijse
Beroep
Tuinbouwer
Le Comptoir de la Ruche
Le Comptoir De La Ruche
Plaats
Oudergem
Beroep
Bezorger
Le Roi du Cuberdon
Davide Rosato
Plaats
Saint-Nicolas
Beroep
Banketbakker
Le Safran du Mont Panisel
Ludovic Molle
Plaats
Saint-Symphorien
Beroep
Saffraanproducent
LEROY Marc - Le Royaume des Abeilles
Marc Leroy
Plaats
Cagnoncles
Beroep
Imker
Les Bonbons de Grand-Mère
Christophe Mausen
Plaats
Saint-Nicolas
Beroep
Banketbakker
Les fromages de St Marcoult
Stephanie De Vuyst
Plaats
Bassilly
Beroepen
Zuivelproducent, Melkkoeienhouder
Magic-K sprl
Karine Magic-k
Plaats
Anzegem
Beroepen
Restauranthouder, Traiteur
Maloé sprl
Didier Campos
Plaats
Wavre
Beroep
Traiteur
MobEatalia
Julian Vander Auwera
Plaats
Sauvenière
Beroep
Traiteur
naoh soap
Jean-philippe Gerkens
Plaats
Jette
Beroep
Zeepfabrikant
Nomad Ferments
Magdalena Ratcheva
Plaats
Laken
Beroep
Inmaker
Oppemplant
Stefaan Willems
Plaats
Meise
Beroep
Wijnbouwer
Pastificio Scatigna
Vincenzo Scatigna
Plaats
Waterloo
Beroep
Producent van ambachtelijke pasta
Pepe Empanadas " Saveurs d'Argentine"
Aldana Satta
Plaats
Wavre
Beroep
Traiteur
PureChocoa
Philippe Lafont
Plaats
Schepdaal
Beroepen
Chocolatier, Banketbakker
Seizoensmaak / Les goûts saisonniers
Matthias Van Buggenhout
Plaats
Londerzeel
Beroepen
Slager, Traiteur, Varkenshouder, Kippenhouder, Groentekweker
Sirop Nature (fleurs de Sureau)
André Ballieu
Plaats
Hennuyères
Beroep
Stroopfabrikant
Urban Bee ô
Moktar Rghioui
Plaats
Molenbeek-Saint-Jean
Beroep
Imker
Vanbiervliet Ronald
Ronald Vanbiervliet
Plaats
Biévène
Beroepen
Fruitteler, Groentekweker
Wall'Bio
Nathalie Massoud
Plaats
Waremme
Beroep
Traiteur
WELLnutrifood
André De Woot
Plaats
Waterloo
Beroepen
Confituurmaker, Fruitteler, Fairtrade handelaar, Thee fabrikant
Wicos
Pierrehumbert William
Plaats
Bruxelles
Beroepen
Banketbakker, Banketbakker, Traiteur
Wild&Run
Anne-christine Gouder
Plaats
Céroux-Mousty
Beroep
Banketbakker
ZUIVELHOEVE KEYMEULEN
Joost Keymeulen
Plaats
Hofstade
Beroep
Melkkoeienhouder