Buurderij van

Tubize - Ruche de Tubize - Espace Vanpee

Asbl Tout Court Tout Autour .
Verantwoordelijke van deze Buurderij

De Boeren

A la ferme en ville
Louis Bidoul
Plaats
Dion-Valmont
Beroep
Zoogkoeienhouder
Altitude 150
Raphael Noel
Plaats
Chaumont-Gistoux
Beroepen
Geitenhouder, Kaasverfijner
ApéReiff SRL
Guy Reiff
Plaats
Rebecq
Beroep
Wijnbouwer
Aux Saveurs Gourmandes
Guy Hendrickx
Plaats
Gembloux
Beroepen
Vishandelaar, Traiteur
BARAT
Remy Barat
Plaats
Uccle
Beroepen
Bakker/Banketbakker, Kaasverfijner
Belpasta
Jean-louis Lefebvre
Plaats
Steenkerque
Beroep
Producent van ambachtelijke pasta
Biotop
Elisabeth Et Richard .
Plaats
Butgenbach
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Bonthé des plantes
Héléna Volnaya
Plaats
Henripont
Beroep
Fruitteler
Brasserie Blacksmith
Maxence Deboeck
Plaats
Waterloo
Beroep
Brouwer
C'est si bon
Christian Moskwin
Plaats
Anderlecht
Beroep
Bakker/Banketbakker
CHAMPAGNE DAVERDON
Sebastien Daverdon
Plaats
Romery
Beroep
Wijnbouwer
Comptoir des Ruches
Le Comptoir Des Ruches .
Plaats
Paris 11
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
CĂŽte Ă  l'os
Frédéric Donnez
Plaats
PĂ©ruwelz
Beroepen
Slager, Varkensslager, Traiteur
Cro'vettes SPRL
Natacha Mayer
Plaats
Braine-le-ChĂąteau
Beroep
Traiteur
DISTRI-SC
Serge Choquet
Plaats
Wavre
Beroep
Confituurmaker
Domaine du Chapitre
Annie Hautier Demarbaix
Plaats
Baulers
Beroep
Wijnbouwer
EGGUSTO
Patrick Guion
Plaats
Loyers
Beroep
Producent van ambachtelijke pasta
Épi'k
Épi'k Épi'k
Plaats
Braine-le-Comte
Beroepen
Graanverbouwer, Graanverbouwer/meelfabrikant
Fabricante Boquerones - Anchoas - Banderillas con Aceitunas Gordales.
Anferjo S.l. Boquerones-anchoas-banderillas Artesanales.
Plaats
Rafelbuñol/Rafelbunyol
Beroep
Inmaker
Ferme De la Roussellerie
Francis Et Christine Dumortier
Plaats
Herseaux
Beroep
Graanverbouwer/meelfabrikant
Ferme Delporte
Elise Lebleu
Plaats
Steenkerque
Beroep
Groentekweker
Ferme Flemal Ottoul
Marc Flemal
Plaats
Incourt
Beroepen
Zoogkoeienhouder, Kaasverfijner
FERME LAUTE
Victorien Laute
Plaats
Braine-le-Comte
Beroepen
Fruitteler, Melkkoeienhouder, Kippenhouder, Tuinbouwer, Groentekweker
Flagrant DĂ©lice
Sandrine Loiseau
Plaats
Hautrage
Beroepen
Banketbakkerij, Chocolatier
Fromagerie du Plateau
InĂšs Spirlet
Plaats
Herve
Beroep
Kaasverfijner
frOui
Laurent Serrier
Plaats
Auderghem
Beroep
Producent van fruitsappen en dranken
FruitCollect
Maxime Niego
Plaats
Saint-Josse-ten-Noode
Beroep
Producent van fruitsappen en dranken
Fruits Edgard
Christian Fruits Edgard
Plaats
Nalinnes
Beroep
Groentekweker
Geitjesweelde
Erna Vandendoorent
Plaats
Gooik
Beroepen
Bakker/Banketbakker, Geitenhouder
Hoeve Lemaire
Maarten Lemaire
Plaats
Oudenaken
Beroep
Groentekweker
Il Vecchio Mulino
Julian Vander Auwera
Plaats
La LouviĂšre
Beroep
Producent van ambachtelijke pasta
INDI BV
Pierre Indekeu
Plaats
Forest
Beroep
Producent van fruitsappen en dranken
L'Atelier Apicole
Guillaume Lederer
Plaats
Ernage
Beroep
Imker
L'Atelier Ô Naturel
Sonia Boutouil
Plaats
Anderlecht
Beroepen
Zeepfabrikant, Fabrikant van natuurlijke cosmetica
La baratte
BĂ©rengĂšre Debeve
Plaats
Ath
Beroepen
IJsmaker, Zuivelproducent, Melkkoeienhouder, Kaasverfijner
La bulle de maryse - Produits de soins corporels qui protĂšgent
Maryse Et Christophe Bernard/doyen
Plaats
Neufmaison
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
La Conserverie du Jardin
Jean-marc Zanatta
Plaats
Boussoit
Beroepen
Inmaker, Groentekweker
La Croquette Thoricourtoise
Greta Blancke
Plaats
Thoricourt
Beroepen
Traiteur, Melkkoeienhouder
La Grange Ă  Grains
BĂ©renger Brasset
Plaats
Harly
Beroep
Graanverbouwer
LAB 04
Jean-françois Aufort
Plaats
Hannut
Beroep
Brouwer
Le paysan des collines
Sebastien Vanackere
Plaats
Dergneau
Beroepen
Slager, Inmaker, Eendenhouder
Le Prunellier
Annabelle Williams
Plaats
Ecaussinnes
Beroep
Producent van fruitsappen en dranken
Le Roi du Cuberdon
Davide Rosato
Plaats
Saint-Nicolas
Beroep
Banketbakker
Le Safran du Mont Panisel
Ludovic Molle
Plaats
Saint-Symphorien
Beroep
Saffraanproducent
LEROY Marc - Le Royaume des Abeilles
Marc Leroy
Plaats
Cagnoncles
Beroep
Imker
Les 4 Fermes
Paul Schaefer
Plaats
Jodoigne
Beroep
Graanverbouwer
Les Bonbons de Grand-MĂšre
Christophe Mausen
Plaats
Saint-Nicolas
Beroep
Banketbakker
Les Fromages de Thoricourt
Louis Oostendorp
Plaats
Thoricourt
Beroepen
Zuivelproducent, Melkkoeienhouder
Les Huardises
Maxime Huard
Plaats
MaisiĂšres
Beroepen
Zeepfabrikant, Fabrikant van natuurlijke cosmetica
Les Petits Fruits de Gailly
Philippe Berckmans
Plaats
Chaussée-Notre-Dame-Louvignies
Beroep
Confituurmaker
LUMAO
Jerome Gresillon
Plaats
Tilloy-lĂšs-Mofflaines
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Makesenz
Sophie Trenteseaux
Plaats
Ixelles
Beroep
Fabrikant van natuurlijke cosmetica
Maloé sprl
Didier Campos
Plaats
Wavre
Beroep
Traiteur
Martine andré
Martine André
Plaats
Marcinelle
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
NATURAWASH Lessive Solidaire a.s.b.l.
Yves Louis
Plaats
Pont-Ă -Celles
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Oxfam Wereldwinkel Halle-Beersel VZW
Bruno Tordeur
Plaats
Halle
Beroep
Fairtrade handelaar
Pepe Empanadas " Saveurs d'Argentine"
Aldana Satta
Plaats
Wavre
Beroep
Traiteur
PINTAFISH
Jan Versteden
Plaats
Tielt-Winge
Beroep
Vishandelaar
Re'Use Me
Benoit Hardenne
Plaats
La Hulpe
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Ruyloft
Patrick Ruyloft
Plaats
Velm
Beroep
Tuinbouwer
Saperlipop
SĂ©bastien Abrams
Plaats
La Hulpe
Beroep
IJsmaker
Sirop Nature (fleurs de Sureau)
André Ballieu
Plaats
HennuyĂšres
Beroep
Stroopfabrikant
TCTA ASBL
Asbl Tout Court Tout Autour .
Plaats
Tubize
Beroep
Bezorger
Van Meulder Crenekej
Marc Koffie Esmola
Plaats
Heikruis
Beroep
Koffiebrander
Vanbiervliet Ronald
Ronald Vanbiervliet
Plaats
BiévÚne
Beroepen
Fruitteler, Groentekweker
wallo-wash
Fabrice Willems
Plaats
Yves-Gomezée
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)