Buurderij van

Watermael-Boitsfort - Ecole de la Sainte Famille temporairement

Mehdi Sefrioui
Verantwoordelijke van deze Buurderij

De Boeren

A la belge
Henri Van Den Berg
Plaats
Embourg
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
A la ferme en ville
Louis Bidoul
Plaats
Dion-Valmont
Beroep
Zoogkoeienhouder
Altitude 150
Raphael Noel
Plaats
Chaumont-Gistoux
Beroepen
Geitenhouder, Kaasverfijner
ApéReiff SRL
Guy Reiff
Plaats
Rebecq
Beroep
Wijnbouwer
BARAT
Remy Barat
Plaats
Uccle
Beroepen
Bakker/Banketbakker, Kaasverfijner
BIGH Bruxelles - Ferme aquaponique
Bigh Brussels Aquaponic Farm
Plaats
Anderlecht
Beroep
Stadslandbouwer
Boeren & Buren / La Ruche qui dit Oui!
Boeren & Buren / La Ruche Qui Dit Oui!
Plaats
Brussel
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Boucherie Alain
Anthony Perwez
Plaats
Genval
Beroep
Slager
Boucherie de la Ferme
Jean-françois Moulin
Plaats
Chapelle-à-Oie
Beroepen
Slager, Varkensslager
Brussels Kvas
Nataliia Velikanova
Plaats
Evere
Beroepen
Brouwer, Producent van fruitsappen en dranken
Cafés J.J. Looze SPRL
Sylvie Looze
Plaats
Feluy
Beroep
Koffiebrander
Caroline's kitchen
Caroline Blondé
Plaats
La Hulpe
Beroep
Traiteur
CHAMPAGNE DAVERDON
Sebastien Daverdon
Plaats
Romery
Beroep
Wijnbouwer
Coprosain - Groupement de producteurs
Paul Vankeerberghen
Plaats
Ath
Beroepen
Slager, Varkensslager, Traiteur, Poelier
Côte à l'os
Thierry Depuydt
Plaats
Péruwelz
Beroepen
Slager, Varkensslager, Traiteur
DISTRI-SC
Serge Choquet
Plaats
Wavre
Beroep
Confituurmaker
Domaine du Chapitre
Annie Hautier Demarbaix
Plaats
Baulers
Beroep
Wijnbouwer
ÉPAT créations
Emilie Patkos
Plaats
Rebecq
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
EUGENE Chocolatier
Eugenie Gillot
Plaats
Sint-Lambrechts-Woluwe
Beroep
Chocolatier
Ferme Bio Dour
Bernard Et Sylvia Brouckaert-liénard
Plaats
Dour
Beroepen
Graanverbouwer, Zoogkoeienhouder, Melkkoeienhouder, Kippenhouder, Groentekweker
Ferme d'Aubâye
Xavier Gruselle
Plaats
Meux
Beroepen
Slager, Varkensslager
ferme du Warchais
Christine Lequi
Plaats
Villers-Perwin
Beroepen
Zuivelproducent, Zoogkoeienhouder
FERME LAUTE
Victorien Laute
Plaats
Braine-le-Comte
Beroepen
Fruitteler, Melkkoeienhouder, Kippenhouder, Tuinbouwer, Groentekweker
Fromagerie du Plateau
Inès Spirlet
Plaats
Herve
Beroep
Kaasverfijner
FruitCollect
Maxime Niego
Plaats
Saint-Josse-ten-Noode
Beroep
Producent van fruitsappen en dranken
Home Made Alara
Aurélie Jérôme
Plaats
Harchies
Beroepen
Fruitteler, Zeepfabrikant, Fabrikant van natuurlijke cosmetica, Fairtrade handelaar, Thee fabrikant
Hopla Geiss Bakery
Nicolas Scheidt
Plaats
Saint-Gilles
Beroep
Bakker/Banketbakker
L'Annexe Brasserie & Fermenterie
Grégoire Berthon
Plaats
Sint-Gillis
Beroepen
Brouwer, Producent van fruitsappen en dranken
La Bergerie des Collines - La Ferme Gourmande
Ass.bossut Pierre-decaigny Christelle Bossut
Plaats
Oeudeghien
Beroepen
Melkschapenhouder, Groentekweker
La Chèvrerie du Cadeau
Alain Philippon
Plaats
Buzet
Beroepen
Geitenhouder, Melkkoeienhouder, Melkschapenhouder
La Ferme de Cantraine
Laurent Sacré
Plaats
Mignault
Beroepen
IJsmaker, Melkkoeienhouder, Kaasverfijner
LAURENT GERBAUD CHOCOLATIER SPRL
Laurent Gerbaud
Plaats
Bruxelles
Beroep
Chocolatier
LE BONPAIN
João Martins
Plaats
Haren
Beroep
Bakker/Banketbakker
LE BONSÆNS
João Martins
Plaats
Chaumont-Gistoux
Beroep
Bakker/Banketbakker
Le Gâteau sur la Cerise
Gilles Delstanche
Plaats
Uccle
Beroepen
Banketbakkerij, Banketbakker
LEROY Marc - Le Royaume des Abeilles
Marc Leroy
Plaats
Cagnoncles
Beroep
Imker
Les 4 Fermes
Paul Schaefer
Plaats
Jodoigne
Beroep
Graanverbouwer
Les Fromages de Thoricourt
Louis Oostendorp
Plaats
Thoricourt
Beroepen
Zuivelproducent, Melkkoeienhouder
Maison Lagneaux
Adrien Lagneaux
Plaats
Lasne
Beroep
Brouwer
Maloé sprl
Didier Campos
Plaats
Wavre
Beroep
Traiteur
Miolo - gluten-free organic pasta
Cristian Miolo
Plaats
Genval
Beroepen
Banketbakkerij, Traiteur, Producent van ambachtelijke pasta
Mouchoirs Koshi
Magali Warlop
Plaats
Watermael-Boitsfort
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
NATURAWASH Lessive Solidaire a.s.b.l.
Yves Louis
Plaats
Pont-à-Celles
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
PINTAFISH
Jan Versteden
Plaats
Tielt-Winge
Beroep
Vishandelaar
Re'Use Me
Benoit Hardenne
Plaats
La Hulpe
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Shippr via Mehdi
Mehdi Sefrioui
Plaats
Ixelles
Beroep
Bezorger
So'Bake It
Soheila Sadraee
Plaats
La Hulpe
Beroep
Bakker/Banketbakker
SOAP ME
Sabine Marchand
Plaats
La Hulpe
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Treize Envies
Vanessa De Hertogh
Plaats
Ottignies
Beroepen
Restauranthouder, Traiteur
Un Monde De Bois
Sébastien Morlain
Plaats
La Bouteille
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Urban Bee ô
Moktar Rghioui
Plaats
Molenbeek-Saint-Jean
Beroep
Imker
Vert d'Iris International
Frédéric Morand
Plaats
Anderlecht
Beroepen
Fruitteler, Groentekweker, Stadslandbouwer
Wauters
Antoon Wauters
Plaats
Sint-Kwintens-Lennik
Beroepen
Melkkoeienhouder, Groentekweker
WELLnutrifood
André De Woot
Plaats
Waterloo
Beroepen
Confituurmaker, Fruitteler, Fairtrade handelaar, Thee fabrikant
YOLO JUICE
Mounia Habti
Plaats
Anderlecht
Beroep
Producent van fruitsappen en dranken