Buurderij van

Soignies - Soignies

Margot Mansy
Verantwoordelijke van deze Buurderij

De Boeren

ApéReiff SRL
Guy Reiff
Plaats
Rebecq
Beroep
Wijnbouwer
AU MANON D'HOR
Marc Desagre
Plaats
Soignies
Beroep
Chocolatier
AU ROI DU BOUDIN sarl
Gaelle Vanpeene
Plaats
Tourcoing
Beroepen
Varkensslager, Orgaanvleesverkoper
Aux Saveurs Gourmandes
Guy Hendrickx
Plaats
Gembloux
Beroepen
Vishandelaar, Traiteur
Biotop
Elisabeth Et Richard .
Plaats
Butgenbach
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Bocolibri sprl
Les Artisanes Jumelles
Plaats
Tubize
Beroepen
Confituurmaker, Inmaker, Traiteur
Bonthé des plantes
Héléna Volnaya
Plaats
Henripont
Beroep
Fruitteler
Boucherie à la Ferme L'Espinette (Marc Vienne)
Marc Vienne
Plaats
Naast
Beroep
Slager
Cafés J.J. Looze SPRL
Sylvie Looze
Plaats
Feluy
Beroep
Koffiebrander
CHAMPAGNE DAVERDON
Sebastien Daverdon
Plaats
Romery
Beroep
Wijnbouwer
Cookies Etc sprl
Gérard Dekeuleneer
Plaats
Ecaussinnes
Beroep
Banketbakkerij
Coprosain - Groupement de producteurs
Paul Vankeerberghen
Plaats
Ath
Beroepen
Slager, Varkensslager, Traiteur, Poelier
Côte à l'os
Thierry Depuydt
Plaats
Péruwelz
Beroepen
Slager, Varkensslager, Traiteur
Cressiculture Lievens
André Lievens
Plaats
Erbaut
Beroep
Waterkerskweker
Ecrimagillu ASBL
Danielle Janssen Ecrimagillu Asbl
Plaats
Tubize
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
ÉPAT créations
Emilie Patkos
Plaats
Rebecq
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
ETHIQUABLE BENELUX
Ethiquable Benelux
Plaats
Waremme
Beroep
Fairtrade handelaar
Ferme Bio Dour
Bernard Et Sylvia Brouckaert-liénard
Plaats
Dour
Beroepen
Graanverbouwer, Zoogkoeienhouder, Melkkoeienhouder, Kippenhouder, Groentekweker
Ferme Delmée
François Delmée
Plaats
Ostiches
Beroepen
Graanverbouwer/meelfabrikant, Zoogkoeienhouder
Ferme du Planois
Françoise Lecocq
Plaats
Braine-le-Comte
Beroepen
Geitenhouder, Melkschapenhouder, Kippenhouder
Ferme Le Bailli
Lucie Devroede
Plaats
Soignies
Beroepen
Melkkoeienhouder, Kaasverfijner
GERMINAL-BRD SPRL
Raymond Germinal-brd Sprl
Plaats
Lessines
Beroepen
Groentekweker, Stadslandbouwer
Home Made Alara
Aurélie Jérôme
Plaats
Harchies
Beroepen
Fruitteler, Zeepfabrikant, Fabrikant van natuurlijke cosmetica, Fairtrade handelaar, Thee fabrikant
IL VECCHIO MULINO
Fabio Roméo
Plaats
La Louvière
Beroep
Producent van ambachtelijke pasta
La boîte à tartines
Marc Antoine Gabana
Plaats
Thoricourt
Beroep
Bakker/Banketbakker
La bulle de maryse - Savonnerie Belge
Maryse Et Christophe Bernard/doyen
Plaats
Neufmaison
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
La Chèvrerie du Cadeau
Alain Philippon
Plaats
Buzet
Beroepen
Geitenhouder, Melkkoeienhouder, Melkschapenhouder
La Croquette Thoricourtoise
Greta Blancke
Plaats
Thoricourt
Beroepen
Traiteur, Melkkoeienhouder
La Ferme de Cantraine
Laurent Sacré
Plaats
Mignault
Beroepen
IJsmaker, Melkkoeienhouder, Kaasverfijner
LA FERME DU DUC
Gerrit De Paepe Courtain
Plaats
Monstreux
Beroepen
Confituurmaker, Tuinbouwer
LE BONPAIN
João Martins
Plaats
Haren
Beroep
Bakker/Banketbakker
Le Chêneau
François Dejardin
Plaats
Godinne
Beroep
Viskweker
Le Clos des Aulniats
Carmela Caltagirone
Plaats
Jumet
Beroep
Imker
Le paysan des collines
Sebastien Vanackere
Plaats
Dergneau
Beroepen
Slager, Inmaker, Eendenhouder
Le Roi du Cuberdon
Michael Gilson
Plaats
Saint-Nicolas
Beroep
Banketbakker
Le Savoyard
Hainaut Irene
Plaats
Feluy
Beroep
Bakker/Banketbakker
Leroy
Nicolas Leroy
Plaats
Attre
Beroep
Bakker/Banketbakker
Les 4 Fermes
Paul Schaefer
Plaats
Jodoigne
Beroep
Graanverbouwer
Les Fromages de Thoricourt
Louis Oostendorp
Plaats
Thoricourt
Beroepen
Zuivelproducent, Melkkoeienhouder
Letroye J
Jerome Letroye
Plaats
Petit-Roeulx-lez-Nivelles
Beroepen
Fruitteler, Tuinbouwer
Mel'Ange de fleurs
Mélanie Mertens
Plaats
Ittre
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Mick's Soup & Juice
Michael Vanden Borre
Plaats
Lembeek
Beroepen
Traiteur, Producent van fruitsappen en dranken
Migino
Peter De Rycke
Plaats
Hove
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Miolo - gluten-free organic pasta
Cristian Miolo
Plaats
Genval
Beroepen
Banketbakkerij, Traiteur, Producent van ambachtelijke pasta
NATURAWASH Lessive Solidaire a.s.b.l.
Yves Louis
Plaats
Pont-à-Celles
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
PINTAFISH
Jan Versteden
Plaats
Tielt-Winge
Beroep
Vishandelaar
Re'Use Me
Benoit Hardenne
Plaats
La Hulpe
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Ruyloft
Patrick Ruyloft
Plaats
Velm
Beroep
Tuinbouwer
SEKAYI
Gilles Delhove
Plaats
Hennuyères
Beroep
Traiteur
SENZ
Sophie Trenteseaux
Plaats
Ixelles
Beroep
Fabrikant van natuurlijke cosmetica
Sirop Nature (fleurs de Sureau)
André Ballieu
Plaats
Hennuyères
Beroep
Stroopfabrikant
Société Agricole Paquet
Hubert Paquet
Plaats
Gembloux
Beroep
Graanverbouwer
Sophie's Dinner
Sophie Van Oudenhove
Plaats
Ecaussinnes
Beroep
Traiteur
SuperfoodBeers
Basile Moulin
Plaats
Mons
Beroep
Brouwer
Un Monde De Bois
Sébastien Morlain
Plaats
La Bouteille
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Vanbiervliet Ronald
Ronald Vanbiervliet
Plaats
Biévène
Beroepen
Fruitteler, Groentekweker
Verger du Sirieu
Patrick Veracx
Plaats
Thieusies
Beroep
Ciderfabrikant
Volailles moulin de la Hunelle
Volailles Moulin De La Hunelle , Site De Pipaix
Plaats
Pipaix
Beroepen
Slager, Poelier, Kippenhouder
wallo-wash
Fabrice Willems
Plaats
Yves-Gomezée
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)