Buurderij van

Rixensart - Ruche de Rixensart

Aurélie Reizer
Verantwoordelijke van deze Buurderij

De Boeren

Altitude 150
Raphael Noel
Plaats
Chaumont-Gistoux
Beroepen
Ramader/a de cabres, Formatger
Aux Saveurs Gourmandes
Guy Hendrickx
Plaats
Gembloux
Beroepen
Peixater/a, Plats preparats
BARAT
Remy Barat
Plaats
Uccle
Beroepen
Forner/a o pastisser/a, Formatger
Boeren & Buren / La Ruche qui dit Oui!
Boeren & Buren / La Ruche Qui Dit Oui!
Plaats
Brussel
Beroep
Artesà/Artesana de productes no alimentaris
Bonthé des plantes
Héléna Volnaya
Plaats
Henripont
Beroep
Herbolari/a
Boucherie Alain
Anthony Perwez
Plaats
Genval
Beroep
Carnisser/a
BVBA D'Haene Vanlede
Frederik Dhaene
Plaats
Moorsele
Beroep
Cultivador/a de bolets
c cousu by c
Cléo Vanderstocken
Plaats
Obourg
Beroep
Artesà/Artesana de productes no alimentaris
Caroline's kitchen
Caroline Blondé
Plaats
La Hulpe
Beroep
Plats preparats
CHAMPAGNE DAVERDON
Sebastien Daverdon
Plaats
Romery
Beroep
Vinicultor/a
Côte à l'os
Frédéric Donnez
Plaats
Péruwelz
Beroepen
Carnisser/a, Xarcuter/a, Plats preparats
Domaine du Chapitre
Annie Hautier Demarbaix
Plaats
Baulers
Beroep
Vinicultor/a
ETHIQUABLE BENELUX
Ethiquable Benelux
Plaats
Waremme
Beroep
Comercialitzador de productes de comerç just
Ferme de l'Espinette
Oscar Et Claire Ghaye
Plaats
Tourinnes-la-Grosse
Beroep
Productor/a de cereals
Ferme de la baraque
Jan Et Mark De Paepe
Plaats
Nivelles
Beroep
Arboricultor/a
FERME DE SCOUMONT
Vincent Hennaut
Plaats
Arquennes
Beroepen
Productor/a de cereals, Vaquer/a, Formatger
Ferme des Tiennes
Laurent Et Michel Noel
Plaats
Chaumont-Gistoux
Beroepen
Productor/a de cereals, Ramader/a de vedells, Pagès/a
ferme du Warchais
Christine Lequi
Plaats
Villers-Perwin
Beroepen
Lleter/a, Ramader/a de vedells
frOui
Laurent Serrier
Plaats
Auderghem
Beroep
Elaborador de begudes
FruitCollect
Maxime Niego
Plaats
Saint-Josse-ten-Noode
Beroep
Elaborador de begudes
Fruits Edgard
Christian Fruits Edgard
Plaats
Nalinnes
Beroep
Pagès/a
Il Vecchio Mulino
Julian Vander Auwera
Plaats
La Louvière
Beroep
Elaborador/a de pasta artesana
Isabelle et Dominique Chaussée
Isabelle Huart
Plaats
Wagnelée
Beroepen
Vaquer/a, Pollastraire
Jean-Nicolas Arnould
Arnould Jean-nicolas
Plaats
Ottignies
Beroep
Apicultor/a
L'Atelier de La Pause
Olivier De Mol
Plaats
Braine-l'Alleud
Beroep
Plats preparats
La bulle de maryse - Produits de soins corporels qui protègent
Maryse Et Christophe Bernard/doyen
Plaats
Neufmaison
Beroep
Artesà/Artesana de productes no alimentaris
La Chèvrerie du Cadeau
Alain Philippon
Plaats
Buzet
Beroepen
Ramader/a de cabres, Vaquer/a, Productor/a de llet d'ovella
La Grange à Grains
Bérenger Brasset
Plaats
Harly
Beroep
Productor/a de cereals
Le Fils du Boulanger
Vincent Wolters
Plaats
Lasne
Beroep
Forner/a o pastisser/a
Le Roi du Cuberdon
Davide Rosato
Plaats
Saint-Nicolas
Beroep
Confiter/a
Le Safran du Mont Panisel
Ludovic Molle
Plaats
Saint-Symphorien
Beroep
Safraner/a
LEROY Marc - Le Royaume des Abeilles
Marc Leroy
Plaats
Cagnoncles
Beroep
Apicultor/a
Les 4 Fermes
Paul Schaefer
Plaats
Jodoigne
Beroep
Productor/a de cereals
Les Bonbons de Grand-Mère
Christophe Mausen
Plaats
Saint-Nicolas
Beroep
Confiter/a
LiliSoup
Lionelle Francart
Plaats
Ottignies
Beroep
Plats preparats
Ma Lessive
Bernard Hellin
Plaats
Dion-Valmont
Beroep
Artesà/Artesana de productes no alimentaris
Maison Lagneaux
Adrien Lagneaux
Plaats
Lasne
Beroep
Cerveser/a
Makesenz
Sophie Trenteseaux
Plaats
Ixelles
Beroep
Elaborador/a de cosmètica natural
Maloé sprl
Didier Campos
Plaats
Wavre
Beroep
Plats preparats
Mammarinade
Mamma Rinade
Plaats
Plancenoit
Beroepen
Elaborador/a de conserves, Elaborador d'oli
Martine andré
Martine André
Plaats
Marcinelle
Beroep
Artesà/Artesana de productes no alimentaris
Miolo - gluten-free organic pasta
Cristian Miolo
Plaats
Genval
Beroepen
Elaborador/a de galetes, Plats preparats, Elaborador/a de pasta artesana
Pastificio Scatigna
Vincenzo Scatigna
Plaats
Waterloo
Beroep
Elaborador/a de pasta artesana
PASTISSIMA
Catherine Garlanda
Plaats
La Hulpe
Beroep
Plats preparats
Pepe Empanadas " Saveurs d'Argentine"
Aldana Satta
Plaats
Wavre
Beroep
Plats preparats
Petit Kaiyou
Kai Company
Plaats
Lasne
Beroepen
Restaurador/a, Plats preparats
PINTAFISH
Jan Versteden
Plaats
Tielt-Winge
Beroep
Peixater/a
Potager agroécologique de la Papelotte
Tom Paris
Plaats
Waterloo
Beroepen
Pollastraire, Pagès/a
R&C delivery
Romain Scheidegger
Plaats
Avin
Beroep
transportista
Re'Use Me
Benoit Hardenne
Plaats
La Hulpe
Beroep
Artesà/Artesana de productes no alimentaris
Ruyloft
Patrick Ruyloft
Plaats
Velm
Beroep
Horticultor/a
So'Bake It
Soheila Sadraee
Plaats
La Hulpe
Beroep
Forner/a o pastisser/a
Treize Envies
Vanessa De Hertogh
Plaats
Ottignies
Beroepen
Restaurador/a, Plats preparats
Tutti Quanti
Alessandro Arcuri
Plaats
Gouy-lez-Piéton
Beroep
Plats preparats
wallo-wash
Fabrice Willems
Plaats
Yves-Gomezée
Beroep
Artesà/Artesana de productes no alimentaris
WELLnutrifood
André De Woot
Plaats
Waterloo
Beroepen
Elaborador/a de melmelades, Arboricultor/a, Comercialitzador de productes de comerç just, Mesclador o venedor de tes
Wild&Run
Anne-christine Gouder
Plaats
Céroux-Mousty
Beroep
Confiter/a