Buurderij van

Hennuyères - Hennuyères - Chemin Ste Anne 25

Régine Meulenyser
Verantwoordelijke van deze Buurderij

De Boeren

't Keekje
Vicky Goossens
Plaats
Heikruis
Beroep
Bakker/Banketbakker
Adrien Nicaise - Chocoladri
Adrien Nicaise
Plaats
Tubize
Beroepen
Chocolatier, IJsmaker
ApéReiff SRL
Guy Reiff
Plaats
Rebecq
Beroep
Wijnbouwer
AU MANON D'HOR
Marc Desagre
Plaats
Soignies
Beroep
Chocolatier
AU ROI DU BOUDIN sarl
Gaelle Vanpeene
Plaats
Tourcoing
Beroepen
Varkensslager, Orgaanvleesverkoper
Aux Saveurs Gourmandes
Guy Hendrickx
Plaats
Gembloux
Beroepen
Vishandelaar, Traiteur
Biotop
Elisabeth Et Richard .
Plaats
Butgenbach
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Bocolibri sprl
Les Artisanes Jumelles
Plaats
Tubize
Beroepen
Confituurmaker, Inmaker, Traiteur
Bonthé des plantes
Héléna Volnaya
Plaats
Henripont
Beroep
Fruitteler
Boucherie Thierry et Fabienne
Thierry Willocq
Plaats
Frasnes-lez-Gosselies
Beroepen
Slager, Varkensslager
Cafés J.J. Looze SPRL
Sylvie Looze
Plaats
Feluy
Beroep
Koffiebrander
CHAMPAGNE DAVERDON
Sebastien Daverdon
Plaats
Romery
Beroep
Wijnbouwer
Cookies Etc sprl
Gérard Dekeuleneer
Plaats
Ecaussinnes
Beroep
Banketbakkerij
Coprosain - Groupement de producteurs
Paul Vankeerberghen
Plaats
Ath
Beroepen
Slager, Varkensslager, Traiteur, Poelier
Cressiculture Lievens
André Lievens
Plaats
Erbaut
Beroep
Waterkerskweker
Cro'vettes SPRL
Natacha Mayer
Plaats
Braine-le-Château
Beroep
Traiteur
DELI-K
Emilie Selvais
Plaats
Enghien
Beroep
Confituurmaker
Domaine du Chapitre
Annie Hautier Demarbaix
Plaats
Baulers
Beroep
Wijnbouwer
Ecrimagillu ASBL
Danielle Janssen Ecrimagillu Asbl
Plaats
Tubize
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
ÉPAT créations
Emilie Patkos
Plaats
Rebecq
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Equilibre & Sens
Clementine Adam
Plaats
Hennuyères
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
ETHIQUABLE BENELUX
Ethiquable Benelux
Plaats
Waremme
Beroep
Fairtrade handelaar
Ferme Bio Dour
Bernard Et Sylvia Brouckaert-liénard
Plaats
Dour
Beroepen
Graanverbouwer, Zoogkoeienhouder, Melkkoeienhouder, Kippenhouder, Groentekweker
Ferme de la ROC (Ch. Huart-Pareit)
Charles-philippe Huart-pareit
Plaats
Braine-le-Comte
Beroepen
Zuivelproducent, Melkkoeienhouder, Varkenshouder
Ferme Delmée
François Delmée
Plaats
Ostiches
Beroepen
Graanverbouwer/meelfabrikant, Zoogkoeienhouder
FERME DES NAUVES
Martine Leclercq
Plaats
Braine-le-Comte
Beroepen
Bakker/Banketbakker, IJsmaker, Restauranthouder, Traiteur
Ferme du Joli Bois
François Halon
Plaats
Hennuyères
Beroep
Groentekweker
Ferme du Planois
Françoise Lecocq
Plaats
Braine-le-Comte
Beroepen
Geitenhouder, Melkschapenhouder, Kippenhouder
Ferme du Tambourin
Bartholomé Bernard
Plaats
Rebecq-Rognon
Beroepen
Zuivelproducent, Graanverbouwer, Melkkoeienhouder
Ferme Le Bailli
Lucie Devroede
Plaats
Soignies
Beroepen
Melkkoeienhouder, Kaasverfijner
Ferme Les Cinq Epines
Sébastien Deknudt
Plaats
Braine-le-Comte
Beroepen
Melkkoeienhouder, Groentekweker
Fromagerie du Plateau
Christophe Dubois
Plaats
Herve
Beroep
Kaasverfijner
GERMINAL-BRD SPRL
Raymond Germinal-brd Sprl
Plaats
Lessines
Beroepen
Groentekweker, Stadslandbouwer
IL VECCHIO MULINO
Fabio Roméo
Plaats
La Louvière
Beroep
Producent van ambachtelijke pasta
L'Atelier de La Pause
Olivier De Mol
Plaats
Braine-l'Alleud
Beroep
Traiteur
La boîte à tartines
Marc Antoine Gabana
Plaats
Thoricourt
Beroep
Bakker/Banketbakker
La bulle de maryse - Savonnerie Belge
Maryse Et Christophe Bernard/doyen
Plaats
Neufmaison
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
La Chèvrerie du Cadeau
Alain Philippon
Plaats
Buzet
Beroepen
Geitenhouder, Melkkoeienhouder, Melkschapenhouder
La Croquette Thoricourtoise
Greta Blancke
Plaats
Thoricourt
Beroepen
Traiteur, Melkkoeienhouder
LA FERME DU DUC
Gerrit De Paepe Courtain
Plaats
Monstreux
Beroepen
Confituurmaker, Tuinbouwer
La Ferme Saint-Hubert
Nicole Winckel
Plaats
Braine-le-Comte
Beroepen
IJsmaker, Graanverbouwer, Zoogkoeienhouder, Melkkoeienhouder
LE BONPAIN
João Martins
Plaats
Haren
Beroep
Bakker/Banketbakker
Le Chêneau
François Dejardin
Plaats
Godinne
Beroep
Viskweker
Le Clos des Aulniats
Carmela Caltagirone
Plaats
Jumet
Beroep
Imker
Le paysan des collines
Sebastien Vanackere
Plaats
Dergneau
Beroepen
Slager, Inmaker, Eendenhouder
LE POTAGER DE LA NOIRE BOUTEILLE
Thomas Kirkpatrick
Plaats
Seneffe
Beroep
Groentekweker
Le Roi du Cuberdon
Michael Gilson
Plaats
Saint-Nicolas
Beroep
Banketbakker
Le Savoyard
Hainaut Irene
Plaats
Feluy
Beroep
Bakker/Banketbakker
LEROY Marc - Le Royaume des Abeilles
Marc Leroy
Plaats
Cagnoncles
Beroep
Imker
Les 4 Fermes
Paul Schaefer
Plaats
Jodoigne
Beroep
Graanverbouwer
Les fromages de St Marcoult
Stephanie De Vuyst
Plaats
Bassilly
Beroepen
Zuivelproducent, Melkkoeienhouder
Les Fromages de Thoricourt
Louis Oostendorp
Plaats
Thoricourt
Beroepen
Zuivelproducent, Melkkoeienhouder
Les Gourmandises de Kathy mini'z
Kathy Deboone
Plaats
Leuze-en-Hainaut
Beroep
Banketbakker
Letroye J
Jerome Letroye
Plaats
Petit-Roeulx-lez-Nivelles
Beroepen
Fruitteler, Tuinbouwer
Mel'Ange de fleurs
Mélanie Mertens
Plaats
Ittre
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Mick's Soup & Juice
Michael Vanden Borre
Plaats
Lembeek
Beroepen
Traiteur, Producent van fruitsappen en dranken
Migino
Peter De Rycke
Plaats
Hove
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Miolo - gluten-free organic pasta
Cristian Miolo
Plaats
Genval
Beroepen
Banketbakkerij, Traiteur, Producent van ambachtelijke pasta
NATURAWASH Lessive Solidaire a.s.b.l.
Yves Louis
Plaats
Pont-à-Celles
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Pico-brasserie Gou'Pil
Nicolas Renard
Plaats
Landelies
Beroep
Brouwer
PINTAFISH
Jan Versteden
Plaats
Tielt-Winge
Beroep
Vishandelaar
Re'Use Me
Benoit Hardenne
Plaats
La Hulpe
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Restaurant Marguerite & moi
Gueable Sylvain Djilahon
Plaats
Tubize
Beroep
Restauranthouder
Ruyloft
Patrick Ruyloft
Plaats
Velm
Beroep
Tuinbouwer
SEKAYI
Gilles Delhove
Plaats
Hennuyères
Beroep
Traiteur
SENZ
Sophie Trenteseaux
Plaats
Ixelles
Beroep
Fabrikant van natuurlijke cosmetica
Sirop Nature (fleurs de Sureau)
André Ballieu
Plaats
Hennuyères
Beroep
Stroopfabrikant
Société Agricole Paquet
Hubert Paquet
Plaats
Gembloux
Beroep
Graanverbouwer
Un Monde De Bois
Sébastien Morlain
Plaats
La Bouteille
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Vanbiervliet Ronald
Ronald Vanbiervliet
Plaats
Biévène
Beroepen
Fruitteler, Groentekweker
Volailles moulin de la Hunelle
Volailles Moulin De La Hunelle , Site De Pipaix
Plaats
Pipaix
Beroepen
Slager, Poelier, Kippenhouder
wallo-wash
Fabrice Willems
Plaats
Yves-Gomezée
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Zohema sprl
Sandrine Malice
Plaats
Assesse
Beroep
Tuinbouwer