Buurderij van

Pont-à-Celles - Place Communale, 2

Frédéric Cuvelier
Verantwoordelijke van deze Buurderij

De Boeren

A la belge
Henri Van Den Berg
Plaats
Embourg
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Aux delices de la Calestienne
Béatrice Fercot
Plaats
Nismes
Beroepen
Confituurmaker, Inmaker
Bocolibri sprl
Les Artisanes Jumelles
Plaats
Tubize
Beroepen
Confituurmaker, Inmaker, Traiteur
Bonthé des plantes
Héléna Volnaya
Plaats
Henripont
Beroep
Fruitteler
Boucherie Thierry et Fabienne
Thierry Willocq
Plaats
Frasnes-lez-Gosselies
Beroepen
Slager, Varkensslager
Boulangerie Michaël Lejeune
Michaël Lejeune
Plaats
Chapelle-lez-Herlaimont
Beroepen
Bakker/Banketbakker, IJsmaker
Domaine du Chapitre
Annie Hautier Demarbaix
Plaats
Baulers
Beroep
Wijnbouwer
Ervka
Maryline Vanryckeghem
Plaats
Gouy-lez-Piéton
Beroep
Koffiebrander
FERME DE BERINES
Armand Tans
Plaats
Sart-Dames-Avelines
Beroepen
Kippenhouder, Groentekweker
Ferme de l'Estangue sprl
Eric Lebrun (ferme De L'estangue Sprl )
Plaats
Rèves
Beroep
Fruitteler
FERME DE SCOUMONT
Vincent Hennaut
Plaats
Arquennes
Beroepen
Graanverbouwer, Melkkoeienhouder, Kaasverfijner
ferme du sauruvin
Bertrand Ghyselings
Plaats
Gouy-lez-Piéton
Beroep
Kaasverfijner
IL VECCHIO MULINO
Fabio Roméo
Plaats
La Louvière
Beroep
Producent van ambachtelijke pasta
L'Atelier de La Pause
Olivier De Mol
Plaats
Braine-l'Alleud
Beroep
Traiteur
La bulle de maryse - Savonnerie Belge
Maryse Et Christophe Bernard/doyen
Plaats
Neufmaison
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
La Chèvrerie du Cadeau
Alain Philippon
Plaats
Buzet
Beroepen
Geitenhouder, Melkkoeienhouder, Melkschapenhouder
La Ferme du Centre
Nicolas Martin
Plaats
Aiseau
Beroep
Groentekweker
Le Clos des Aulniats
Carmela Caltagirone
Plaats
Jumet
Beroep
Imker
Le Savoyard
Hainaut Irene
Plaats
Feluy
Beroep
Bakker/Banketbakker
Les 4 Fermes
Paul Schaefer
Plaats
Jodoigne
Beroep
Graanverbouwer
Les Bières Saint-Jean
Gauthier D'hollander
Plaats
Baulers
Beroep
Brouwer
Les Saveurs au Naturel - Boucherie Vanden Bossche
Famille Vanden Bossche
Plaats
Lillois-Witterzée
Beroepen
Slager, Varkensslager, Traiteur
My Granola
Vincent Franzini
Plaats
Gilly
Beroep
Graanverbouwer
NATURAWASH Lessive Solidaire a.s.b.l.
Yves Louis
Plaats
Pont-à-Celles
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
PINTAFISH
Jan Versteden
Plaats
Tielt-Winge
Beroep
Vishandelaar
Rhumantic
Fabian Pierre
Plaats
Etterbeek
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)
Sirop Nature (fleurs de Sureau)
André Ballieu
Plaats
Hennuyères
Beroep
Stroopfabrikant
Tomax Brewers
Thomas Fadel Zoé Dispaux
Plaats
Forchies-la-Marche
Beroep
Brouwer
wallo-wash
Fabrice Willems
Plaats
Yves-Gomezée
Beroep
Ambachtelijke producent (non-food)